Za nami 5 edycja rajdu rowerowego "Szlakiem Pamięci Narodowej" [foto]


Po raz kolejny frekwencja dopisała. Blisko 160 miłośników jazdy na rowerze pokonało malowniczą 33 km trasę wiodącą przez Kurzycko, Mieszkowice, Gozdowice, Czelin do Kłosowa. Dzięki uprzejmości Michała Dworczyka- Dyrektora Muzeum Pamiątek Wojsk Inżynieryjnych 1 Armii Wojska Polskiego w Gozdowicach i Starych Łysogórkach mogli uczestniczyć w grze terenowej. 

Uczestnicy rajdu w Gozdowicach złożyli kwiaty pod pomnikiem sapera. Zwieńczeniem trudów trasy była meta Rajdu zorganizowana po raz pierwszy na placu integracyjnym w Kłosowie . Na mecie uczestnicy Raju otrzymali medale oraz poczęstunek ufundowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego- Olgierda Geblewicza . 

Rajdowicze mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez zespół „Niespodzianka” oraz posłuchać ich występu. Na mecie został wylosowany rower ufundowany przez Magdalenę i Kamila Wolickich-Stacja Bikie w Mieszkowicach. 

Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy dotarli do celu, za co należą im się serdeczne gratulacje.  Patronat honorowy nad imprezą sprawował Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Starosta Gryfiński Wojciech Konarski oraz Burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa. 


Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji rajdu. Są to: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz, Wicestarosta Powiatu Gryfińskiego- Ewa Dudar, Burmistrz Mieszkowic- Andrzej Salwa, Magdalena i Kamil Woliccy – Stacja Bike Mieszkowice, Nadleśnictwo Mieszkowice, Mieszkańcy Kłosowa, Mariusz Sikora, Mariusz Kupczyk, Michał Dworczyk, Zespół „Niespodzianka”. Ochotnicza Straż Pożarna w Mieszkowicach i Kłosowie, Komisariat Policji w Chojnie, Posterunek Policji Mieszkowice-Moryń, Portale: Chojna24.pl, ono24, iGryfino. 

organizatorzy 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza