Zasługujesz na chwilę relaksu. Salon Morgan Indigo zaprasza...


Morgan studio to wyjątkowy salon kosmetyczny znajdujący się w centrum malowniczego miasteczka Trzcińsko-Zdrój. W studio można doświadczyć profesjonalnej obsługi, zadbania o każdy szczegół i komfort każdej z Pań. Jest to zarazem Salon Firmowy Indigo czyli wyjątkowe i prestiżowe miejsce. 

To autoryzowany punkt sprzedaży produktów Home Spa Indigo przeznaczone do pielęgnacji dłoni i ciała w zaciszu własnego domu. Salon oferuje usługi z zakresu manicure i pedicure wyłącznie na produktach marki Indigo. 

Wśród polecanych zabiegów na twarz i ciało, w tym zabiegi oczyszczające, peeling kawitacyjny, manicure pedicure można skorzystać również z mezoterapii mikroigłowej, igłowej oraz wypełniania i korekty ust kwasem hialuronowym. 

Dodatkowym atutem salonu jest możliwość wykonania profesjonalnego makijażu na każdą okazję. Służymy również pomocą w analizie składu doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębią i przedłużą efekty zabiegów gabinetowych. Kosmetologia to nasza pasja, sposób na życie i niesamowita radość z możliwości podkreślania naturalnej urody każdego z Morgan Indigo NailsalonRedakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza