DJ-e z Polski i zza granicy zagoszczą na plaży w Gądnie. Organizatorzy zapraszają na pierwsze takie wydarzenie [video]


Na w Gądnie (gmina Moryń) odbędzie się Summer Beach Party. Jest to wydarzenie, podczas którego będziemy mogli świetnie się bawić przy klubowej muzyce.

Agencja BDMS, czyli organizatorzy tego wydarzenia, zapewniają wiele ciekawych atrakcji - Za dnia słońce rozgrzeje piasek a wieczorem przy zachodzie słońca przygotowaliśmy dla Was wspaniałych DJ'i, którzy ten piasek zdmuchną z ziemi! Gościem Specjalnym będą Panowie, których nie trzeba przedstawiać ludziom, którzy uwielbiają taką muzykę. Panowie robią mega robotę na polskiej scenie Klubowej - informują na oficjalnej stronie wydarzenia.

Summer Beach Party Gądno 2019 to impreza z muzyką elektroniczną. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godzinie 18.00. Zakończenie planowane jest na kolejny dzień ok. godziny 5.00. W Gądnie od wieczoru 27 lipca do rana 28 lipca plażę przejmą we władanie rzesze miłośników tanecznej muzyki. Uczestnicy będą mieli się przy czym bawić: w ciągu tej nocy plażowego grania na scenie przy rewelacyjnych efektach świetlnych, dogodnym mocnym nagłośnieniu wystąpi 11 DJ-ów z Polski i Niemiec, którzy swoje sety przygotują w różnych gatunkach muzycznych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Na scenie zagrają dla was nasi znani i lubiani dj-e m.in:
Radsi (Mieszkowice), 
Monyet (Chojna),
Redem (Moryń), 
Snaypi (Cedynia), 
Pat Sundaze (Berlin) 
Goatie aka Koza (Poznań) 
Bass Animals(Gorzów), 
Deakaluka(Mieszkowice), 
Lopez(Gorzów), 
Majlo(Poznań), 
Seaven (Zielona Góra)

Oprócz wspomnianych djów, efektów świetlnych czy nagłośnieniu na uczestników letniej przygody czeka przygotowany Beach Bar, ze smaczną gastronomią, oraz alkoholem. 


Bilety na to wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży w cenie 20 zł

 • Capri Chojna- Kawiarnia Restauracja Pizzeria
 • Restauracja Ratuszowa
 • Mini Bar Małgosia
 • chojna24.pl - portal informacyjny powiatu gryfińskiego i myśliborskiego

oraz u promotorów: 
Radosław Siciński - 665 396 948
Michał Kijo - 510 407 106

 

Redakcja

10 Komentarze

 1. Ludzie z Morynia zjedzą organizatorów bicz party w Gądnie bo jezioro bedzie niosło całe party na Moryń!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ludzie z Gądna bo będzie sie niosło na wiochę. Chyba chcą odstraszyc tych ostatnich turystów

   Usuń
  2. Oczywiście że, tak.. Impreza jest robiona tylko po to by odstraszyć ludzi i turystów. Brawo �� jeden dzień imprezy przecież to tak dluuuugo.

   Usuń
 2. No tak. Lepiej siedzieć w domu i narzekać jak to się nic nie dzieje. Jak już ktoś zrobi coś co sciągnie więcej turystów, a tym bardziej Ci ,,imprezowicze" zostawią pieniądze u lokalnych firm takich jak noclegi czy posiłki. Z drugiej też strony 22 czerwca też odbywa się impreza w Gądnie, a wiem że będzie tam głośna muzyka i jakoś nikomu to nie będzie przeszkadzać. Wychodzi że jeden może a drugiemu nie wolno...

  OdpowiedzUsuń
 3. jedna impreza i druga są tak potrzebne jak kanarkowi klatka i napewno zaćpaj party przyciagnie turystów juz to widzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd takie określenie jak ,,zaćpaj party'' To bardzo prostackie i typowo polskie myślenie. Najlepiej wszystkich przekreślić odrazu. Jesteś burak i prostak!

   Usuń
 4. My mieszkańcy Gądna mówimy NIE takim imprezom.Chcemy w weeknd po cięzkim tyogdniu odpoczac i porządnie sie wyspać

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co Mi wiadmomo część Dj'i jednak nie zagra :( Czyli z zapowiadającego się fajnego Festiwalu w naszym Rejonie zastaniemy Dyskotekę pod chmurką napędzaną wodzirejką mikrofonową..Aczkolwiek przyjdę zobaczę i mam nadzieje się miło zaskoczę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Problem w tym że u nas Dobra niby impreza to Musi być Głośna impreza i to niestety błędne myślenie. Wystarczyłoby przyciszyć decybele i mniej osób narzekałoby a zainteresowanym na pewno i tak podobałoby się. Przecież to nie chodzi o to aby jednym zrobić huczną imprę a innym nie dać odpoczywać,- można w stylu Wilk cały i Owca cała 😜

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza