Filip Felsztyński na podium zawodów okręgu PZW


Spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie odbyły się w miniony weekend 22 i 33 czerwca. Na zaproszenie Okręgowego Kapitanatu Sportowego w Okręgu PZW w Szczecinie odpowiedziało kilkudziesięciu mistrzów kół oraz zawodników z GP Okręgu. Wędkarze rywalizowali na łowisku rzeka Odra - Wyspa Pucka w Szczecinie. 

Zgłoszeni do mistrzostw zawodnicy stawili się w sekretariacie zawodów, wylosowali stanowiska i zaczęła się rywalizacja o tytuł Mistrza Okręgu. Warunki pogodowe w ciągu całej imprezy były bardzo sprzyjające, ale tylko dla gości schowanych w cieniu. Palące słońce i czasami brak wiatru w ciągu tych dwóch dni zawodów był ważnym elementem decydującym o wynikach uzyskiwanych na poszczególnych stanowiskach. 


Na oficjalnym ogłoszeniu wyników wsród wielu, którzy odebrali puchary za osiągnięcia w tych mistrzostwach, znalazł się zawodnik z koła "Rurzyca".

W kategorii U-20 (do lat 20) wicemistrzem Okręgu PZW w Szczecinie został Filip Felsztyński

Gratulacje dla Filipa, podziękowania dla jego dwóch trenerów obecnych w czasie jego zmagań na łowisku oraz serdeczne podziękowania dla właściciela sklepu wędkarskiego "YORK" w Chojnie p. Jacka Szczepańskiego za pomoc i zasponsorowanie zanęt i sprzętu wędkarskiego wymaganego do udziału w zawodach.
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza