Grusza z Doliny Miłości potrzebuje naszych głosów


Jak już wcześniej informowaliśmy uczniowie z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Chojnie dotarli do finału konkursu ogólnopolskiego „Drzewo Roku 2019”, w którym promują Gruszę z Doliny Miłości. 

W finale konkursu liczą się oddane głosy na jedno z szesnastu drzew. Głosowanie trwa do końca czerwca. Właśnie rozpoczynamy kampanię reklamową promującą drzewo z naszej gminy, powiatu i województwa. Rywalizacja od samego początku jest bardzo ostra. Każdy oddany na Gruszę głos jest bardzo ważny, ponieważ tylko tak może ona zwyciężyć w głosowaniu internautów i zdobyć tytuł Drzewa Roku. Prosimy o oddanie głosu na Gruszę z każdego posiadanego adresu e-mail. To nic nie kosztuje, trwa niespełna minutę. Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy.

Jak zagłosować na Gruszę z Doliny Miłości?

Na stronie: www.drzeworoku.pl znajdź Gruszę z Doliny Miłości i kliknij „Głosuj”

-Akceptuj regulamin i podaj swój e-mail.
-Odbierz pocztę i kliknij link aktywacyjny, zaznacz pole „Nie jestem robotem” i „Zatwierdź głos”
Redakcja

2 Komentarze

  1. Co tam jedna GRUSZA, może ktoś zainteresuje się calą DOLINĄ MIŁOSCI POPADA W RUINĘ R U I N A RUINA I JESZCZ RAZ ruina

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto zagłosować na gruszę, bo na jej promocji i rozgłosie może skorzystać cała Dolina Miłości. Tak było kiedyś z platanem Olbrzymem, dlatego głosujmy na gruszę to nic nie kosztuje.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza