Młoda Grejmanka z wieloma sukcesami sportowymi. Czy pójdzie w ślady swojej siostry?

O pół metra w rzucie piłeczką palantową, przegrała reprezentantka Gryfina Barbara Grejman. Młodsza siostra reprezentantki Polski w piłce siatkowej, zajęła tym samym drugie miejsce na XXV Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.
Takie mistrzostwa Polski w lekkoatletyce odbyły się 15-16 czerwca. Stowarzyszenie "Dzieci i Młodzieży" za podstawowy cel stawia sobie zaktywizowanie najmłodszych Polaków. Tym samym organizowane jest ww. wydarzenie.

Barbara Grejman sięgnęła tam po wicemistrzostwo Polski w rzucie piłeczką palantową. Jej wynik to 44,5 m. Przegrała z Antoniną Piechota (45 m).

Siostra Anny Grejman może pochwalić się również wieloma innymi wspaniałymi osiągnięciami. W kwietniu odbył się Finał Województwa Zachodniopomorskiego Kinder+Sport w kategorii dwójki chłopców i dziewcząt w mini piłkę siatkową. Grejman reprezentowała barwy UKS "Lider" Chojna, który na co dzień działa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie. Do domu powróciła z sięgnięciem po pierwsze miejsce w turnieju, co daje jej grę w ogólnopolskim finale. Otrzymała również (wśród dziewcząt) tytuł MVP (tj. najbardziej wartościowy gracz).

Zdobyła również mistrzostwo województwa w trójboju lekkoatletycznym.