Paulina Cholewa zwyciężczynią Talent Show [foto]


W Szczecinie odbył się casting do Talent Show, którego sponsorem była Galeria handlowa Turzyn . W castingu wzięło udział około 50 osób. Do występów finałowych jury nominowało 10 osób. W śród finalistów znalazła się piętnastoletnia mieszkanka Chojny –Paulina Cholewa.

Jury w składzie : Marta Gałuszewska (zwyciężczyni The Voice of Poland 2017) oraz Krzysztof Jankes Jankowski (prezenter radia ESKA) było pod ogromnym wrażeniem oglądając występy młodych artystów, którzy reprezentowali wyjątkowo wysoki poziom. Mimo dużej konkurencji to właśnie Paulina skradła serca jurorom, którzy przyznali jej pierwsze miejsce ,a zarazem nagrodę w postaci produkcji profesjonalnego klipu o nakładzie finansowym 6 tyś zł. Jurorzy podkreślili profesjonalizm i wyjątkowość chojeńskiej gimnazjalistki. Po występie Paulina otrzymała wiele gratulacji i słów uznania od obecnej na Show publiczności. To był wyjątkowy Dzień Dziecka. 

Ostatnie miesiące obfitowały w sukcesy wokalistki. Paulina otrzymała wyróżnienie w II Ogólnopolskim Festiwalu Gwiazd Polskiej Estrady, wyśpiewała finał w II Ogólnopolskim Festiwalu ,, Dolnośląska Nutka” w Bielawie, gdzie miała zaszczyt zaśpiewać przed Markiem Piekarczykiem ( liderem zespołu TSA), otrzymała nominację do Przeglądu Solistów i Zespołów Estradowych, który odbędzie się 08.06. w Zamku Książąt Pomorski, a także przeszła eliminacje i w pierwszy dzień wakacji już po raz ostatni (gdyż od września rozpoczyna naukę w szkole średniej), będzie reprezentowała chojeńską SP nr 1 w finale X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. H. Peli ,, Muzol” w Śmiglu. 
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza