Ruszyła zbiórka na pomoc dla pogorzelców z Babinka


W pożarze do którego doszło w nocy w Babinku dach nad głową straciła trzy osobowa rodzina. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę domu. 

Do pożaru doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (z 10 na 11 czerwca). Niewykluczone, że pożar mógł powstać w wyniku uderzenia pioruna. W domu mieszkała 23-letnia Pani Milena wraz z 2-letnią córką i 63-letnią mamą. Wszyscy zdążyli się ewakuować przed przyjazdem straży pożarnej. 

Na stronie internetowej pomagam.pl ruszyła zbiórka pieniędzy. Cel to uzbieranie 50 tysięcy złotych na odbudowę domu. 

Milena wraz z mamą Kazimiera i swoją 2-letnia córka Magda w nocy z 10/11 czerwca podczas burzy straciły dorobek życia. Po uderzeniu pioruna dom stanął w płomieniach. Szczęście ze się obudziły i wybiegły w piżamach z domu i nic im się nie stało. Do późnych godzin rannych trwała akcja dogaszania dobytku. Nie mogą wejść po rzeczy ponieważ budynek grozi zawaleniem. Milena pracuje jest młoda zaradna 23 letnia samotna mamą ale ze swojej pensji nie jest tego w stanie zrobić. Jej 63-letnia mama jest na rencie chorobowe. Wspólnie wierzymy że nam się uda że są na świecie ludzie o dobrych serduszkach którzy nam pomogą że będą miały dach nad głową a przede wszystkim 2-letnia dziewczynka będzie miała gdzie spędzać beztroskie dzieciństwo
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza