W sobotę Noc Świętojańska. Dzień wcześniej koncert kwartetu


W nadchodzącą sobotę (tj. 22 czerwca) w Gądnie (gmina Moryń) odbędzie się Noc Świętojańska. Dzień wcześniej, organizatorzy przygotowali koncert kwartetu "Ba-Rock".

Zespół "Ba-rock" został założony w 2006 roku przez Miszę Tsebriya, absolwenta Państwowego Konserwatorium w Odessie, tworzą go muzycy Opery na Zamku w Szczecinie. W swoim repertuarze zespół posiada utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, sakralnej, filmowej, arie operowe i operetkowe, walce, tanga, romanse rosyjskie czyli od Baroku po Rocka. W repertuarze koncertu muzyka filmowa, tanga i walce. A ja dziś już zapraszam na występ do Gądna 21 czerwca godz. 21, plaża w Gądnie.

Zapraszają na coroczną Noc Świętojańską

W sobotę 22 czerwca na plaży w Gądnie o godzinie 18:00 rozpocznie się Noc Świętojańska. W programie będą warsztaty plecenia wianków, zabawy, występ teatru Elipsa z Polic ze sztuką ”Wioska” a o godzinie 21.00 pokaz teatru ognia, puszczanie lampionów na wodzie jeziora Morzycko, i dyskoteka.

Organizatorami wydarzenia jest Sołectwo Gądno oraz Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Gądno. Zadanie publiczne jest realizowane ze środków z budżetu Gminy Moryń. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Olgierd Geblewicz.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza