Wybili szybę żeby uratować psa pozostawionego w rozgrzanym samochodzie [foto]


Kierowca BMW najprawdopodobniej przyjechał na zakupy, w samochodzie zostawił psa. Na sytuację zwrócili uwagę klienci rynku, którzy wybili szybę i wyciągnęli zwierzaka z rozgrzanego auta. 


Do zdarzenia doszło dziś, tj. w niedzielę 2 czerwca około południa na parkingu przy rynku w Osinowie Dolnym (gmina Cedynia). Termometr w tym czasie pokazywał temperaturę w okolicach 30 stopni Celsjusza. W takiej sytuacji w zamkniętym samochodzie odczuwalna temperatura w przeciągu kilku chwil może przekroczyć nawet 50 stopni Celsjusza. 

- Patrol potwierdził zgłoszenie przyjęte około godziny 13.44 od kobiety, która poinformowała, że zaobserwowali pozostawionego w pojeździe marki BMW na niemieckich nr rejestracyjnych pozostawionego psa. Z uwagi na wysoką temperaturę zgłaszając wybiła szybę w pojeździe, wyciągnęła psa i "napoiła". Jak ustalono obywatel Niemiec wraz z żoną udali się na zakupy pozostawiając psa w pojeździe. Policjanci poinformowali właściciela pojazdu o dalszym postępowaniu dotyczącym wybitnej szyby w pojeździe i za pozostawienie psa w samochodzie ukarali mandatem karnym gotówkowym  - informuje nas aspirant sztabowy Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.


Pies zaczął bardzo odczuwać skutki wysokiej temperatury, świadkowie, którzy zauważyli czworonoga nie mogąc znaleźć właściciela pojazdu, zdecydowali się wybić szybę. Pies był wycieńczony. Na miejsce wezwano policję. Pojazd znajdował się na niemieckich numerach rejestracyjnych. 
Redakcja

2 Komentarze

  1. Jako obserwator już po fakcie powiem tyle, że pan z jadłodajni czy pożal się Boże baru - bardzo nie miły i wulgarny zamiast pomagać zachowywał się jak ostatni prostak. Chciał zabłysnąć ale tylko siano z butów jemu wyszło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zamknąć takiego gamonia idiote do auta niech siedzi.Widac,że można żyć bez mózgu!!!!Karać takich durni jak za człowieka!!!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza