"Bezpieczne Wakacje" z Lewiatanem. Zapraszają na festyn z okazjiW środę 19 czerwca odbędzie się festyn, którego głównymi organizatorami będą Centrum Kultury w Chojnie oraz Lewiatan Zachód z siedzibą w Stargardzie. Miejsce wydarzenia będzie teren przy Sklepie Lewiatan należącym do Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" na osiedlu lotnisko w Chojnie. Początek wydarzenia o godzinie 13:00. 


Założeniem pomysłodawcy – Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Chojnie – było, aby przy nieocenionym wsparciu wyżej wymienionych organizatorów – u progu wakacji dać dzieciom możliwość dobrej zabawy, nie zapominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które należy zachować, aby dobrze i bezpiecznie spędzić długo wyczekiwany wolny czas. Z pewnością przyczynią do tego prelekcje i pokazy jednostek ratownictwa Straży Pożarnej.

Niektórym szczęśliwcom trafi się długi weekend. Przypominamy, że w święto Bożego Ciało sklepy będą nieczynne. Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszego sklepu Lewiatan przy ulicy Narciarskiej, gdzie przygotujemy bogatą ofertę wysokiej jakości towarów, promocje i powszechnie znaną miłą i sprawną obsługę. Już od godziny 10:00 działać będą stoiska promocyjne przygotowane przez Lewiatan Zachód i partnerów.

Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców, aby skorzystali z okazji i zaprezentowali się podczas trwania festynu. Po odbiorze świadectw w szkołach zapraszamy na Lotnisko na dobrą zabawę.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza