Charytatywna akcja podczas Summer Beach Party w Gądnie


W najbliższą sobotę 27 lipca na plaży w Gądnie (gmina Moryń) odbędzie się Summer Beach Party. Jest to wydarzenie, podczas którego odbędzie się akcja charytatywna na rzecz trójki nastolatków, którzy prowadzą walkę o odzyskanie zdrowia... 

Wolontariusze przeprowadzą zbiórkę na rzecz Ilony Bolek, Justyny Górki i Sebastiana Terpińskiego. Cała trójka zmaga się z poważnymi chorobami, wszyscy są mieszkańcami powiatu gryfińskiego. 

W sumie na imprezie będzie 12 wolontariuszy którzy będą zbierać pieniążki do specjalnie przygotowanych puszek. Każdy z wolontariuszy będzie posiadał legitymacje z imieniem i nazwiskiem. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehablitiację. 

Summer Beach Party Gądno 2019 to impreza z muzyką elektroniczną. Wydarzenie wystartuje o godzinie 18:00. Uczestnicy będą mieli się przy czym bawić: w ciągu tej nocy plażowego grania na scenie przy rewelacyjnych efektach świetlnych, dogodnym mocnym nagłośnieniu wystąpi 10 DJ-ów, którzy swoje sety przygotują w różnych gatunkach muzycznych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Na scenie zagrają dla was nasi znani i lubiani dj-e m.in:
Radsi (Mieszkowice), 
Monyet (Chojna),
Unique M (Gorzów)
Broken Beat 
Snaypi (Cedynia), 
Noxrate(Szczecin)
Goatie aka Koza (Poznań) 
Bass Animals(Gorzów), 
Majlo(Poznań), 
Seaven (Zielona Góra)

Oprócz wspomnianych dj-ów, efektów świetlnych czy nagłośnieniu na uczestników letniej przygody czeka przygotowany Beach Bar, ze smaczną gastronomią, oraz alkoholem. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza