Reklama [góra]Dodatkowe emocje podczas oglądania meczów


Masz bzika na punkcie jakiejś dyscypliny sportowej? Uwielbiasz piłkę nożną i spędzasz godziny na oglądaniu meczów ulubionej drużyny lub drużyn? A może pasjonują Cię sporty wyścigowe? Istnieje łatwy sposób na wyzwolenie dodatkowych emocji podczas śledzenia interesujących Cię spotkań. Zainteresowani specjalnymi wrażeniami sportowymi mają w Polsce coraz większy wybór. 

Przełom na polskim rynku bukmacherskim nastąpił w 2017 r. Wówczas władze państwowe zdecydowały się na wprowadzenie nowych przepisów mających na celu zablokowanie działalności nielegalnych bukmacherów. Zanim do tego doszło, zajmowali oni według różnych szacunków średnio około 90% rynku! Obecne prawo pozwala blokować witryny takich nielicencjonowanych firm oraz dokonywane przez nich w płatności. Stworzono specjalny Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Na dziś znajduje się w nim kilka tysięcy domen. Czy to więc oznacza, że działania Ministerstwa Finansów okazały się skuteczne? Nie do końca. Wprawdzie wpływy szarej strefy zmalały, a znacząco wzrosły zyski tych, którzy oferują usługi zgodnie z prawem. Mimo tego, legalni bukmacherzy wciąż jednak zmagają się z nieuczciwą konkurencją, próbującą różnych sztuczek, by zwabić do siebie graczy. Według oficjalnych danych za zeszły rok, około połowę rynku nadal kontrolują firmy funkcjonujące bez licencji. 

Decydując się na rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi, należy wybierać licencjonowanych bukmacherów. Nieuczciwe postępowanie może grozić poważnymi konsekwencjami, np. grzywną w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Gdy chcemy grać, pozostaje jednak ważne pytanie – z czyjej oferty skorzystać? Wybór jest z każdym rokiem coraz większy. Obecnie w Polsce działają legalnie (kolejność wg daty otrzymania stosownych zezwoleń z Ministerstwa Finansów): Fortuna, Milenium, STS, Totolotek, E-Toto, forBET, LV BET, Totalbet, PZBuk oraz Betfan. U wszystkich można puścić swój kupon on-line. Na razie tylko stacjonarnie zagramy w Superbecie. W poczekalni są kolejni, w tym zagraniczny hegemon – BetClic, który uzyskał niezbędne pozwolenia i lada chwila ma pojawić się na rynku. 

Czym się kierować przy wyborze? Legalni bukmacherzy robią wszystko, by to właśnie u nich zainwestować pieniądze. Mają różne strategie na przyciągnięcie klienta, m.in. poprzez rozdawanie bonusów, akcje promocyjne, zwiększanie kursów na niektóre wydarzenia czy też coraz popularniejsze sporty wirtualne. Rynkowa rywalizacja wychodzi na dobre graczom, bo zwiększa się jakość proponowanych im usług. Warto dokładnie prześledzić, co możemy zyskać, decydując się na grę w konkretnym miejscu. 

Jak zacząć? Jak obstawiać mecze? Jakie są podstawowe zasady funkcjonowania w świecie bukmacherki? Zanim puścimy pierwszy kupon, powinniśmy odpowiednio orientować się w temacie. Legalni bukmacherzy tylko czekają na graczy bez potrzebnej wiedzy w zakresie obstawiania. Takie osoby dają im łatwo zarobić, bo popełniają proste błędy, narażając się na stratę kapitału, a co za tym idzie – zasilenie konta bukmachera, zamiast swojego.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.