Najbardziej zaawansowana ochrona ekranu na rynku dostępna w salonie Plusa i Cyfrowego Polsatu w Chojnie


Zaawansowana ochrona ProtectionPro, zabezpieczy każdy ekran i urządzenie. Przeszkolony sprzedawca wytnie za pomocą plotera i zainstaluje folię ochronną w zaledwie kilka minut. Opatentowany żel instalacyjny stworzony na bazie alkoholu, nie tylko przyspiesza proces instalacji, ale także oczyszcza twoje urządzenie z zanieczyszczeń oraz bakterii. 

Zaraz po instalacji twoje urządzenie jest gotowe do użytku. 
  • Idealnie przejrzysta, nie zmniejsza widoczności, ani jasności
  • Niezauważalnie cienka—tylko 0,2mm grubości – najcieńsze zabezpieczenie ekranu na rynku
  • Mocna, zaawansowana ochrona przed uderzeniami – nie pęka jak szkło hartowane
  • Nie zmniejsza czułości ekranu na dotyk, działa z technologią Apple 3D Touch
  • Elastyczna, idealnie przylega do ekranów typu EDGE
  • Samonaprawialna, drobne zarysowania i otarcia z czasem znikają pod wpływem ciepła

Odśwież wygląd swojego urządzenia

System ProtectionPro oferuje ochronę Full Body z możliwością wyboru koloru i tekstury. Zabezpiecz także tył swojego smartfona. Jeżeli w bazie producenta nie ma danych Twojego urządzenia, zostanie dodamy wzór dla niego bezpłatnie, w ciągu 48 godzin.


Folia ClearPlex to zabezpieczenie nie tylko na ekrany telefonów. Sprawdzi się również na zegarkach typu smartwatch, ekranach aparatów fotograficznych i kamer wideo.
TECHNOLOGIA CLEARPLEX® PROTECTIONPRO (BY MADICO®)

Dzięki tysiącom aktywnych lokalizacji na całym świecie, ClearPlex Protection Pro jest zaufanym liderem w zakresie ochrony urządzeń tworzonej na żądanie. System ProtectionPro został stworzony przez firmę Madico, pioniera w dziedzinie najnowocześniejszej technologii zabezpieczeń. Ta wielokrotnie nagradzana organizacja, stawia na badania, naukę, rozwój i produkcję wysokowydajnych, złożonych, wielowarstwowych folii zaprojektowanych tak, aby przekraczały oczekiwania klientów.


Madico powstała w Woburn w stanie Massachusetts. Ten sam zakład produkcyjny jest dziś wykorzystywany jako nowoczesne centrum innowacji biznesowych, w którym współdzielone usługi, ośrodki badawczo-rozwojowe, inżynieryjne i laboratoryjne są przystosowane do opracowywania nowych produktów i technologii. Głównym producentem filmów Madico jest St. Petersburg na Florydzie. Madico prowadzi także nowo nabytą fabrykę metalizacyjną w Louisville w stanie Kentucky.

Madico produkowało dla marki ClearPlex samochodowe folie ochronne przeszło 10 lat, aby następnie nabyć udziały ClearPlex w 2016 roku. ClearPlex jest dobrze znany na rynku motoryzacyjnym ze swoich folii, którymi chroni szyby oraz karoserię samochodów przed zwykłymi niebezpieczeństwami na drodze, takimi jak kamieniami, które mogą poważnie uszkodzić pojazd. W ostatnich latach system ClearPlex ProtectionPro firmy Madico nabrał rozmachu jako światowy lider w dziedzinie ochrony urządzeń elektronicznych.

Folia ochronna ClearPlex ProtectionPro została zaakceptowana i od lat z powodzeniem jest używana przez NASA na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Folia ClearPlex jako jedyne dostępne na rynku rozwiązanie z dziedziny ochrony między innymi ekranów LCD, przeszła rygorystyczne testy i chroni urządzenia mobilne używane przez astronautów na ISS.

Źródło: www.clearplex.pro

Obecnie na rynku możemy spotkać produkty konkurencji, jednak brak im cech folii ClearPlex. Zwykłe folie bardzo szybko się zużywają, matowieją lub odklejają, szkła hartowane pękają lub odkruszają się im brzegi. Produkty te są tańsze, ale dużo gorszej jakości. Trzeba je częściej wymieniać, co przekłada się na wyższe koszty w dłuższym okresie czasu.
Folia ClearPlex dzięki swoim właściwościom wystarczy na bardzo długi okres użytkowania. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

Zapraszamy do skorzystania z usługi w Punkcie Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu w Chojnie przy ul. Klasztornej 9. Zabezpieczamy również smartfony zakupione poza siecią sprzedaży Plus. 

Redakcja

Nowsza Starsza