Oddał mocz w publicznym miejscu. "Takie widoki to coraz częstsze zjawisko"


W biały dzień, w miejscu publicznym jakim jest park, mężczyzna, prawdopodobnie nietrzeźwy, oddawał mocz. W niektórych miejscach naszego regionu taki widok staje się codziennością... 


Nagranie z wybrykiem starszego mężczyzny trafiło do sieci na profilu Spotted: Mieszkowice w portalu społecznościowym. Niestety takie widoki to coraz częstsze zjawisko. Czytelnicy z różnych miejscowości informują nas o osobach nietrzeźwych, które leżą pod sklepami lub w parkach. Obowiązkiem w takim przypadku jest zadzwonienie na numer alarmowy, ponieważ nigdy nie wiadomo czy faktycznie osoba spożywała alkohol czy zasłabła. 

Również ratownicy pogotowia interweniują kilka razy w roku do nietrzeźwych z którymi nie ma kontaktu. Zazwyczaj taka osoba przewożona jest do szpitala a na kilkadziesiąt minut w regionie jest o jedną karetkę mniej... 

fot. facebook
Redakcja

10 Komentarze

 1. Pełne wideo
  https://streamable.com/rjwdm

  OdpowiedzUsuń
 2. komuna wróciła z plusami na czele! PiS-o patola!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. W Mieszkowicach to codzienność!!! Żygać się chce na widok tego skwerku,smród i syf.Panie Burmistrzu!!!!!!za co nasza Policja bierze wynagrodzenie????????.Proszę Pana i naszą władze Gminną o dzialanie i jeszcze raz dzialanie!!!.Tak to jest po wyborach. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję ,że będę dostarczać (natarczywie) i selektywnie fotografie z tego skwerku!.OBIECUJĘ!!!!!!

   Usuń
  2. To ci pomogę...

   Usuń
  3. Policja Mieszkowicka to jest tylko z nazwy. Do niczego się nie nadają. Pomijać parkowanie na placu wolności pod samą komenda ludzie stają na zakręcie na pasach gdzie popadnie i nic z tego nie robią. Może czas coś z tym wkoncu zrobić?!

   Usuń
 4. Brawo Panie Burmistrzu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś znów ekipa meneli na skwerku, dzieci boha się przejść.Kolega kolegę prowadzi obaj ledwo idą. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza