Reklama [góra]


Organizatorzy dziękują za akcję na rzecz Sebastianka


Byle do celu-Chojna dla Sebastiana, pod takim hasłem ponad miesiąc temu ruszyła akcja, której głównym zamierzeniem było zebranie środków na leczenie 4-letniego Sebastiana Terpińskiego. 

30 czerwca na placu zielonym przy ratuszu odbył się Piknik Rodzinny (skomplikowane serduszko) dla Sebastianka, podczas którego wystąpili lokalni artyści oraz dzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie, miały miejsce różne pokazy oraz atrakcje. Kwota, jaką udało się pozyskać to 18 194,24 zł, 40 euro oraz 100 koron duńskich co daje łącznie sumę 18 421,29 zł.

Pragniemy złożyć podziękowania Burmistrz Chojny – Barbarze Raweckiej oraz Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie – Barbarze Andrzejczyk, bez których zorganizowanie akcji byłoby niemożliwe. Serdecznie dziękujemy za okazaną nam od samego początku życzliwość i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.


Akcja nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie wielka ofiarność ludzi, ale również zaangażowanie pracowników Centrum Kultury w Chojnie, wolontariuszy, lokalnych twórców, członków rady miasta, przedsiębiorców i osób prywatnych, straży pożarnej, policji, księży, lokalnych mediów, stowarzyszeń i instytucji, kół gospodyń wiejskich, Caritasu, młodzieży, dzieci i wielu innych osób, które nie pozostały obojętne. Akcja pomogła nam wszystkim zrozumieć trudną sytuację rodziców i ich dzieci, niemających szans na leczenie w Polsce, pozostawionych samym sobie, którzy bez pomocy państwa, zbierają ogromne środki. Nauczyliśmy się nieść pomoc, być razem dla innych, wspólnie osiągać ważny cel. Tej upalnej niedzieli nikt z nas nie zapomni … TO NASZE WSPÓLNE ZWYCIĘSTWO, DZIĘKUJEMY.

Jednocześnie zachęcamy do wpłat na rzecz Sebastiana Terpińskiego poprzez Siepomaga – największy portal zbiórek charytatywnych - www.siepomaga.pl/sebastian- terpinski.

Załoga Sebastianka

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.