Podziękowania za Festyn Sportowo-rekreacyjny 2019 w Starym Objezierzu


Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu 6 lipca 2019r. Festynu Sportowo-Rekreacyjnego w Starym Objezierzu, podczas którego odbył się jubileuszowy XX Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej, a także Marsz Nordic Walking. Impreza ta od lat cieszy się Państwa uznaniem, o czym świadczy liczba uczestników biegu i marszu. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy gościć wszystkich i spędzić wspólnie to wyjątkowe dla naszej wiejskiej społeczności wydarzenie. 

Podziękowania składamy konferansjerkom, paniom: Iwonie Hirt i Katarzynie Potapińskiej za profesjonalne prowadzenie festynu sportowo-rekreacyjnego oraz Annie Hrynkiewicz-Woźniak, Sławomirowi Jaskowi, Bogusławowi Kozłowi i Łukaszowi Strzelczykowi za obsługę biegu.

Wyrażamy szczególną wdzięczność naszym współorganizatorom: Radzie Sołeckiej w Starym Objezierzu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Objezierzu, Urzędowi Miejskiemu w Moryniu, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Moryniu, Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu, Mariuszowi Maciejewskiemu - Radnemu Rady Miejskiej w Moryniu oraz firmie Bokosport.

Tak dużego przedsięwzięcia nie moglibyśmy zrealizować bez pomocy z zewnątrz, dlatego dziękujemy wszystkim sponsorom finansowym: Gminie Moryń, Starostwu Powiatowemu w Gryfinie, SGB Bank Spółdzielczy w Chojnie, Marcinowi Kowalczykowi, Mariuszowi Malinowskiemu, Beacie Batalińskiej- Apteka Lawenda w Moryniu, Radosławowi Paszko, Sylwii Waliczek, Robertowi Dziedzicowi, Otyli i Krzysztofowi Karpetom, Elżbiecie Kalarus, Marianowi Gałęckiemu, Marii i Edmundowi Hrynkiewiczom - PUH "OKMA", Grażynie i Zdzisławowi Matuszczykom, Ewie i Mariuszowi Maciejewskim, Andrzejowi Sadłowskiemu, Agnieszce i Piotrowi Krasowskim, Ewie i Piotrowi Gronom, Jerzemu Domaradzkiemu- Radnemu Powiatu Gryfińskiego, Wioletcie i Damianowi Cieszkowskim, Henrykowi Kaczmarowi Radnemu Powiatu Gryfińskiego, Zbigniewowi Tybulczukowi- Zakład Rolny "Moryń", Szkole Pływania Bokosport, Sławomirowi Domaradzkiemu, Józefowi Wszołkowi, Radzie Sołeckiej w Starym Objezierzu oraz członkom Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Objezierzu.

Dziękujemy również ofiarodawcom całej loterii fantowej oraz osobom, które upiekły smaczne ciasta. Dzięki temu dochód ze sprzedaży zasili fundusze na wyjazd wakacyjny dzieci ze Starego Objezierza.

W tym miejscu należą się słowa uznania patronatom medialnym, portalom internetowym i portalom biegowym, za relacjonowanie i informowanie o biegu, a w szczególności: Gazecie Chojeńskiej-Tygodnikowi Powiatu Gryfińskiego; www.chojna24.pl; www.igryfino.pl; www.ono24.info; www.sport-time.com.pl; www.lubuskiportal.fc.pl; www.biegiwpolsce.pl.

Dziękujemy za dobrą zabawę i życzymy sobie i Państwu spotkania w następnym roku.

Za organizatora:
Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Objezierzu- Elżbieta Sim, Sołtys Starego Objezierza- Krystyna Kubisiak.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza