Pomot Chojna w najbardziej rozpoznawalnej grze komputerowej [video]


Kto by się spodziewał, że w jednej z najbardziej z rozpoznawalnych gier komputerowych znajdzie się chojeński dodatek? Od wczoraj, gracze Symulatora Farmy mogą cieszyć się naszym beczkowozem.

Gry komputerowe szwajcarskiej firmy od lat cieszą się ogromną popularnością. Symulator farmy, jak sama nazwa wskazuje, jest symulatorem pojazdów i maszyn rolniczych. W grze mamy możliwość prowadzenia gospodarstwa rolnego (dokonujemy zakupu nowych ziem, maszyn oraz wykonujemy pracę rolniczą, w tym jeździmy ciągnikami). Według danych producenta wersję gry z 2011 roku sprzedano w liczbie pół miliona egzemplarzy. Symulator farmy to gra, która na sklepowych półkach pojawia się co roku. Twórcy, mimo wielkich starań przy pracy nad coraz lepszą jakością, zostawiają otwarte drzwi dla graczy, którzy z łatwością mogą wgrywać swoje dodatki. Jednym z nich jest beczkowóz z Pomot Chojna. Jego premiera do "Farming Simulator 19" miała miejsce w poniedziałek 29 lipca. Do tej pory dodatek został pobrany prawie 500 razy. Jakie są jego parametry w grze? Otóż, kosztuje on 14 tys. euro, ma 10 metrów długości oraz pojemność 5000 litrów.

Przeglądając historię gry oraz jej dodatków okazuje się jednak, że to nie pierwsze spotkanie graczy z chojeńską maszyną. Taki beczkowóz "Pomot Chojna" spotkać mogliśmy już w 2013 roku. 


(zrzut ekranu z gry Farming Simulator 2015)

Powyższy beczkowóz (z roku 2015) u jednego z twórców w serwisie YouTube, znalazł się na liście dziesięciu dodatków, które musisz pobrać do danej edycji gry. Pobrany on został ponad 2500 razy. Jeżeli jesteś zatem graczem tej kultowej gry, zapraszamy cię do skorzystania z tego dodatku. Wystarczy, że wejdziesz na stronę LSPortal.

Zdjęcie tytułowe: zrzut ekranu z gry Farming Simulator 2019
Redakcja

4 Komentarze

  1. Gra wychodzi co 2 lata a nie co roku widac polskie media dalej podchodza do gier i graczy bez szacunku piszac glupoty

    OdpowiedzUsuń
  2. Zacznijmy od tego że to jest kradziony mod przez złodzieja który za pewne nawet nie jest przez niego skonwertowany.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cała wioska to chyba pobrała a jak już macie robić sensacje to jest taki youtuber Driver300 Arikson RajotGPlay oni to dopiero robią mody pryma sort na łudimach

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza