Jak wyglądało Gryfino w latach 90-tych? Zobacz niesamowity film! [video]


Czy pamiętacie jak wyglądało Gryfino na początku lat 90-tych? Jeżeli nie to macie możliwość cofnąć się w czasie. W serwisie społecznościowym ukazał się archiwalny reportaż Polskiej Telewizji Internetowej, ukazujący miasto w 1992 roku.
Wśród użytkowników mediów społecznościowych, coraz bardziej popularnym staje się motyw "wspominania starych czasów". Guma Turbo, Fiat 126p, chleb z masłem i cukrem i wiele wiele innych. Dzięki zachowanym materiałom zdjęciowym i filmowym możemy choć na chwilę wrócić do lat 90-tych. 

Materiał filmowy został udostępniony dwa miesiące temu. Przedstawia on Gryfino w roku 1992. Zobaczymy tam spokojne życie gryfinian oraz miejsca, które dzisiaj już nie istnieją. Mamy możliwość zajrzenia również do elektrowni w Dolnej Odrze. Materiał zawiera także krótkie informacje dotyczące historii miasta. Tym samym autorzy udostępnili kilka pamiątkowych zdjęć.Autorem materiału na YouTubie jest użytkownik Stano. Od premiery publikacji, film cieszy się ogromną popularnością. W przeciągu dwóch miesięcy obejrzano go ponad 2 tys. razy. Zobacz filmy z 1995 oraz 2003 roku.


Redakcja

1 Komentarze

  1. Gryfino jest do dziś w PRL.Tam się nic nie zmieniło .

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza