Młody talent zagra w Chojnie


Pochodzący z Mieszkowic 17-letni Jakub Kokiel został sprowadzony do Chojny w trakcie letniego okienka transferowego. Bramka będzie bronił barw Odry. Jakub to zawodnik Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Grał w centralnej lidzie juniorów. Na rok został wypożyczony do Odry. 

Wszystko dzięki porozumieniu pomiędzy Pogonią a Odrą. O przygodzie z piłką tego młodego zawodnika napisaliśmy na łamach portalu w 2017 roku w artykule Sportowe talenty: Jakub Kokiel z Mieszkowic rozwija karierę w Pogoni Szczecin

- Cieszę się ze mogę znów wrócić do tego miejsca gdzie zaczynałem tylko tym razem już do seniorów! Fajnie że wchodzę w seniorką piłkę, bo na pewno dużo stad wyniosę. Chciałbym, żeby w zespole każdy szanował każdego, bo to ważne, żeby każdy miał zdrowie, zapał i chęć do trenowania, bo jak będzie to w treningu to przyniesie profity na meczach. Jestem pełen podziwu dla chłopaków, bo po pracy przyjeżdżaj na trening i nie narzekają tylko cieszą się pliką i każdy napędza każdego do pracy na boisku. To naprawdę fajne. I z takim zaangażowaniem jakie jest na treningach możemy zajść daleko. Odra ma mocną ekipę, cieszę się ze mogłem dołączyć do nich i być częścią drużyny - powiedział Jakub w rozmowie z naszym dziennikarzem. 

Okazja do ligowego debiutu pomiędzy słupkami będzie już 17 sierpnia. W Cedyni miejscowy Czcibor zmierzy się z podpieczonymi trenera Grzegorza Michaisuka.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza