Reklama [góra]


Będzie ścieżka rowerowa z Cedyni do Osinowa Dolnego. Burmistrz podpisał list intencyjny [foto]


Powstanie ścieżka rowerowa wzdłuż odcinka drogi wojewódzkiej Cedynia- Osninów Dolny. Burmistrz Adam Zarzycki podpisał list intencyjny z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego. W gabinecie burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego obyło się podpisanie listu intencyjnego w obecności wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja oraz zastępcy starosty powiatu gryfińskiego Ewy Dudar.

Dzięki odbudowie dobrych relacji na linii gmina – powiat – Urząd Marszałkowski, ta długo oczekiwana inwestycja nabiera już realnych kształtów i w najbliższych latach  mieszkańcy będą mogli  bezpiecznie dojechać rowerem do Osinowa.
fot. UM Cedynia

3 komentarze:

  1. Za to w Chojnie mamy ścieżkę pieszo-rowerową wokoło "pięknych" murów.Ścieżka ma wiele atrakcji - od psich kup i potłuczonego szkła oraz sypiących się cegieł po połamane lampy i ucieczkę przed pędzącymi samochodami. Pora by włodarze naszego miasta zrobili z tym porządek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mają wydawać pieniędzy na większe bzdury węże Pan Zarzycki wyremontuj budynki koło basenu będą ludzie mieć mieszkania a nie jakieś głupie ścieżki

    OdpowiedzUsuń
  3. Póki co to jest list intencyjny czyli że chcą, a jak wiadomo chcą nie zawsze zrobią. Aczkolwiek życzę powodzenia.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.