83-latek odnaleziony dzięki pomocy naszej czytelniczki


W okolicach miejscowości Godków w gminie Chojna od soboty rano trwały poszukiwania 83-letniego mężczyzny, który ostatni raz był widziany w piątek 16 sierpnia około godziny 8:00 rano. 


Rodzina zgłosiła, że mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Od rana w sobotę (tj. 17 sierpnia) trwały poszukiwania w które zaangażowana była policja i straż pożarna. Starszy mężczyzna chorował i miał problemy z pamięcią. 

Chwilę po dodaniu informacji na naszym portalu skontaktowała się z nami czytelniczka - podobnie wyglądający mężczyzna zasłabł i leżał w trawie w Chojnie w piątek przed południem (...) był z nim utrudniony kontakt, wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała go do szpitala. 

Informację natychmiast przekazaliśmy do Komisariatu Policji w Chojnie, jak się okazało, to był zaginiony 83-latek, znajduje się obecnie w szpitalu w Dębnie.

Dziękujemy za udostępnienie informacji, to pokazuje olbrzymią siłę internetu, to kolejny raz gdy nasi czytelnicy pomogli służbom ratunkowym. 

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza