Rozpędzoną Hondą uderzył w słup. Centrum miasta bez prądu [foto] [video]


Rozpędzona Honda Civic uderzyła w słup energetyczny i auto pozostawione na parkingu. Do zdarzenia doszło we wtorek 27 sierpnia około godziny 3:00. 


Na miejscu byli nasi dziennikarze. Z relacji świadków wynika, że kierujący Hondą Civic kilkukrotnie w nocy poruszał się po mieście z dużą prędkością. W pewnym momencie musiał stracić panowanie nad autem, ze śladów wynika, że kołem uderzył w wysypkę przy przejściu dla pieszych, zanim pojazd zatrzymał się na słupie, uderzył jeszcze w bok Nissana, który znajdował się na parkingu.


Kierowca, prawdopodobnie mieszkaniec gminy Banie, uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany kilkadziesiąt minut później w innej części miasta. Miał około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Po godzinie 8:00 na miejscu oprócz straży pożarnej i policji, wciąż pracowali pracownicy Enea Operator, montowano nowy słup. Problemy z prądem zakończyły się przed godziną 11:00. 


12 Komentarze

 1. W nocy centrum miasta debile zamieniają w tor wyścigowy i nie ma na nich siły bo Policji w Chojnie jakby w ogóle nie było, albo udają że nie ma problemu... Ale jak widać wszystko do czasu. Oby tylko nie doszło do większej tragedii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś w nocy koło 4 też były wyścigi piekarskom

  OdpowiedzUsuń
 3. Honda szybsza niż wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Plac Konstytucji tam dzieje się to samo. Pisk opon, warkot silników oraz wspomniane wyścigi. Po nocy rano wszędzie śmieci, kartony po pizzy i piwie...w blokach mieszkają ludzie z małymi dziećmi a te odgłosy nie dają spać i tak do rana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyprowadz sie na wioske tam ,bedzie cisza i spokoj

   Usuń
  2. Nie tym tonem! Co niedzielę widać jakie brudasy imprezują w sobotę na placu! Mnóstwo szkła, butelek, papierów, petów! I to wszystko na ziemi wokół pustych śmietników! I nie obrażaj wsi, bo tam ludzie dbają o swoje otoczenie!

   Usuń
 5. W Moryniu chłopak też szaleje,ale na motorze,oby nie skończył na drzewie.i gdzie ta policja?

  OdpowiedzUsuń
 6. Lotnisko też ma tor wyścigowy policja spi po krzakach nieraz widziałem stojący radiowóz ze spiącymi stróżami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wystarczy założyć monitoring.

  OdpowiedzUsuń
 8. Monitoring na placu i od razu będzie czyściej i ciszej, ale nasi nradni-bezradni jeszcze na to nie wpadli. Witold się tym nie interesują. Co innego gdyby to było przed wyborami...

  OdpowiedzUsuń
 9. Lemingi same sie powykanczaja.a tak powaznie to ktos powinien zrobic cos z tymi cpunami za kierownica.

  OdpowiedzUsuń
 10. Prawdą jest, że w Chojnie jakby nie było policji, a szczególnie drogówki. Na wyścigi i driftowanie wokół ratusza można sobie pozwolić nawet w dzień, a nocy to już koszmar. Warkot i pisk starych złomów. Mają rację ci co piszą o brudzie na placu przed ratuszem, głośna muzyka,krzyki i wszędobylski syf.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza