Zderzyły się dwa auta. Wśród poszkodowanych są dzieciPrzy wyjeździe z Gryfina w kierunku Chojny doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na wiadukcie w ciągu drogi krajowej nr 31 około godziny 16:00 w środę 7 sierpnia. 

- Ruch na wiadukcie jest wstrzymany. Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Aby wjechać lub wyjechać do Gryfina należy kierować się objazdami — zadzwonił do nas nasz czytelnik. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Jak informują nas świadkowie zdarzenia, wygląda na to, że auto osobowe zderzyło się z dostawczym busem. Droga na czas działań służb jest całkowicie zablokowana. Trzy osoby odniosły obrażenia. 

- Kierująca pojazdem Kia, jadącego w kierunku m. Chojna, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn utraciła panowanie nad pojazdem i zderzył się z pojazdem jadącym z przeciwnego kierunku ruchu, pojazdem Renault Master. W pojeździe Kia podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci - informuje nas aspirant sztabowy Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie - w miejscu zdarzenia prowadzone są czynności pod wypadek drogowy.

Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin. Ruch jest kierowany objazdem przez ulicę Przemysłową i Gryfińską. Policja uczula kierujących aby w związku z obfitym opadami atmosferycznymi zwiększyło odstęp od pojazdu poprzedzającego, dostosował prędkości, stosowali się do poleceń policjantów wskazujących kierunek objazdu oraz przyłączyli światła do jazdy dziennej na światła mijania co jest nagminnym wykroczenie jaki zauważamy podczas takiej pogody co powoduje brak widoczności pojazdu ponieważ nie świecą tylne światła.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza