Znowu śmieci w lesie [foto]


Kolejna sterta śmieci w lesie, tym razem ktoś odpady wyrzucił przy drodze pomiędzy Godkowem Osiedle a Jeleninem w gminie Chojna. 

- Przesyłam kilka fotek sterty śmieci wywalonej bezczelnie przy drodze Godków - Jelenin. To pewnie nie pierwszy i ostatni raz, ale warto zwrócić uwagę. Może ktoś coś widział i mógłby zgłosić sprawę na Policję. Dodam, że z tego miejsca jest dosłownie 3 kilometry do punktu zbiórki odpadów. W śród śmieci jest szkło i butelki, a w lesie jest bardzo sucho. Masakra jakaś po prostu - napisał do nas Pan Michał.

Nasz czytelnik przy okazji zwraca uwagę na jeszcze jedną ważną rzecz - Warto by było również przy okazji zapytać w PUKu lub Gminie, czy właściciele działek nad Jeziorem Jeleńskim posiadają umowy z PUKiem i pojemniki na śmieci. Domków i letników jest z roku na rok coraz więcej, a śmietników przy płotach nie widać. Za to na cmentarzu śmietnik ciągle zawalony workami.

Do sprawy jeszcze wrócimy... 3 Komentarze

 1. Bydlo!!!Widac jak maja w domach

  OdpowiedzUsuń
 2. DYGNITARZE Z PiS-u BAWIĄ SIĘ NA CAŁEGO!!! RUSKA SWOŁOCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLA RYDZYKA TO WYRZUĆCIE POD JEGO PAŁACE A NIE DO LASU!!!! A TERAZ NIECH TE MATKI, EMERYCI ETC, CO BIORĄ RÓŻNE PLUSY SPRZĄTAJĄ TO DLA "DOBREJ ZMIANY"!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale ty anonimowy jesteś głupi!!!!!!!!!

   Usuń
Nowsza Starsza