Droga do granicy zablokowana. Wyciągają ciężarówkę z wypadku [foto]


W środę 18 września około godziny 9:00 rozpoczęło się wyciąganie ciężarówki po wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 26 w kierunku Krajnika Dolnego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. 


Na miejscu jest specjalny holownik i funkcjonariusze policji. Na czas działań droga jest całkowicie zablokowana w obydwu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać maksymalnie do godziny 10:00. 

O tragicznym wypadku, w którym zginął 31-letni mieszkaniec gminy Chojna pisaliśmy w artykule Śmiertelny wypadek na DK26. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym


5 Komentarze

 1. Super artykuł. Był wypadek, są utrudnienia ale jak chcesz wiedzieć gdzie dokładnie to zrób sobie wycieczkę i poszukaj bo redaktor (?) olał podanie dokładnej lokalizacji. Może to było koło Grabowa, a może koło Trzcińska... Taka zagadka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za komentarz, to bardzo przydatne spostrzeżenia. W przyszłości będziemy bardziej precyzyjnie informować o dokładnym miejscu.
   Na samym końcu jest link do artykułu z wypadku a w tytule pada numer drogi (26), tylko jedna DK prowadzi do granicy.

   Usuń
 2. Widać, że artykuł pisany naprędce - z błędami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest adnotacja i link do wypadku, więc w czym problem? Tym bardziej, że na 90% jesteś miejscowym i wiesz o co chodzi. To jest Chojna24 A nie gazeta wyborcza. Nie czytając wcześniej o wypadku, domyśliłem się że chodzi o DK26 Chojna Apexim. Po co te dwa komentarze? Bezstronny

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam mam pytanie czy kierowca tira nie rzyje

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza