Reklama [góra]Kidawa – Błońska w regionie. Kampania Koalicji Obywatelskiej w powiecie gryfińskim [foto]


Małgorzata Kidawa - Błońska w październikowych wyborach parlamentarnych startuje z Koalicji Obywatelskiej. Posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji a obecnie wicemarszałek sejmu odwiedziła w poniedziałek 16 września pomorze zachodnie. 

Małgorzata Kidawa-Błońska ma być kandydatką Koalicji Obywatelskiej na premiera w razie wygrania przez opozycję wyborów parlamentarnych. Posłanka odwiedziła między innymi Gryfino i Dębno. 

W trakcie pobytu w Gryfinie Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa – Błońska odwiedziła Powiatowy Zakład Aktywizacji Zawodowej w Gryfinie gdzie spotkała się z pracownikami jednostki oraz władzami powiatu Starostą Wojciechem Konarskim i Wicestarostą Ewą Dudar. Pani Kidawa- Błońska miała możliwość poznać się z specyfiką jednostki, która nastawiona jest na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych z terenu powiatu gryfińskiego. 

W trakcie wizyty Małgorzata Kidawa – Błońska spotkała na Placu Barnima oraz Bulwarach Nadodrzańskich z mieszkańcami Gryfina. 

Małgorzacie Kidawie – Błońskiej towarzyszyli kandydaci na parlamentarzystów z ramienia Koalicji Obywatelskiej w okręgu 41 w tym, kandydaci z powiatu gryfińskiego Elżbieta Zielinkiewicz z Chojny i Hubert Andrych z Gryfina. 5 komentarzy:

 1. kto im pomorze kontynuować grabieże :D ten niech głosuje...

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech swoją kampanię prowadzą w kraju dla którego pracują . Niemcy już blisko po co stawali w Polsce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko mądrze ujęte ale trafne w punkt ! Generalnie są dowody że przy powstaniu partii PO było finansowanie ze strony niemiec

   Usuń
 3. następna władza złodziei KO w Dębnie jeszcze kamienicę są na chandel

  OdpowiedzUsuń
 4. Są i trole xD
  Choć uważam że PiS jest lepszy od PO to
  w tych wyborach potrzebujemy aby te 2 koalicję KO(PO itd.) lub ZP(PiS itd.) nie mogły samodzielnie rządzić. I nie ważne kto więcej nakradl... Obydwie grupy się do niczego nie nadają. Jedni nakradli drudzy to robią xP

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.