Kolarstwo: Ariel Kozłowski z Chojny liderem generalki klasyfikacji mini. Filip Hasse z Gryfina drugi na mega

W Mironicach niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego odbyły się ostatnie kolarskie zawody w ramach Zachodniej Ligi MTB. Klasyfikację generalną na dystansie mini wygrał Ariel Kozłowski z Bike Team Chojna. Na dystansie mega w generalce na 2. miejscu uplasował się gryfinianin Filip Hasse.

Podczas ostatniego wyścigu na dystansie mini Ariel Kozłowski zajął 3. miejsce z czasem 0:51:56, tracąc do zwycięzcy 21 sekund. Na tym samym dystansie ścigał się Grzegorz Olejnik (0:52:29), Daniel Zwoliński (1:02:52), Stanisław Kaletka (1:03:55),  Zbigniew Bąk (1:08:22), Paweł Pieńkowski (1:10:06 ) i Agnieszka Kujawska (1:15:45).

Na mega 4. miejsce zajął Filip Hasse (1:39:06). Na tym dystansie ścigali się Jan Kozłowski (2:07:17) i Jacek Madej (2:10:43).

W ramach cyklu przez cały sezon odbyło się 12. wyścigów. Trasa dystansu mini liczyła średni ok 22 km, a dystansu mega ok 50 km.