Nowe kolekcje zawrócą Ci w głowie. Butik Euphoria zaprasza do nowej lokalizacji


Cieszący się dużym uznaniem klientów chojeński butik Euphoria powraca po nieco ponad miesiącu przerwy. Na klientów oprócz nowej lokalizacji czeka nowoczesne wnętrze i jeszcze większa różnorodność modowego asortymentu. Sklep jest już otwarty!


Butik powstał w 2008 roku i cieszy się uznaniem klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość ubrań i dodatków. Znajdziemy tu odzież polskich marek. W Euphori ubierzemy się z klasą, kobiety znajdą tu oryginalne sukienki na wesele, bal lub inną ważną uroczystość. Eleganckie garnitury, koszule czy kurtki czekają również na panów. Będzie również dział z bielizną, dodatkami i odzieżą dla dzieci. Znajdziemy tu również odzież w stylu smart casual. 

- Zdarza się, że panie przychodzą ze zdjęciami sukienek, Nasze klientki doskonale wiedzą, że nawet jeżeli nie znajdą u nas wymarzonej kreacji, to zrobimy dużo, aby ją zdobyć — mówi nam Ewa Lidzka, właścicielka Euphori. 

Ponad milion kilometrów w poszukiwaniu "tego czegoś"

Jakość i oryginalne kolekcje to od lat dwa główne atuty do których dużą wagę przykładają właściciele Euphorii. 

- Przez wiele lat przejechaliśmy ponad milion kilometrów, to właściwie tak jakbyśmy jakieś 36 razy pokonali długość obwodu Ziemi, po to, aby osobiście sprawdzić jakość produktów i znaleźć najciekawsze kolekcje do naszego sklepu — opowiada Robert Lidzki. 

Nowoczesne i przestronne miejsce

Butik został przeniesiony do nowej lokalizacji przy ulicy Ogrodowej 3 w pobliżu dyskontu Biedronka w pasażu handlowym. Na klientów czeka duży parking. Pozytywne wrażenie zrobi nie tylko nowa kolekcja, która czeka na klientów ale również wnętrze sklepu. Nowoczesna stylistyka, klimatyzowane pomieszczenie i duża przestronność to niewątpliwe zalety nowej lokalizacji.

Butik jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Sklep Euphoria znajdziesz również na Facebooku pod adresem www.facebook.com/euphoria.chojna/

Nowsza Starsza