Senator Grzegorz Napieralski nie wpuszczony na obchody Dnia Energetyka w ZEDO


W piątek rozpoczęło się w Gryfinie świętowanie Dnia Energetyka i zarazem 45-lecia Elektrowni Dolna Odra. W akademii, która odbyła się na terenie elektrowni w Nowym Czarnowie wzięło udział wielu znakomitych gości. Wstępu odmówiono... senatorowi RP Grzegorzowi Napieralskiemu.

- W dniu dzisiejszym byłem świadkiem niebywałego zdarzenia. Senator RP Grzegorz Napieralski nie został wpuszczony na obchody Dnia Energetyka w Elektrowni Dolna Odra. Senator RP który chciał złożyć życzenia Energetykom z okazji ich święta został pozbawiony tej możliwości w przeciwienstwie do parlamentarzystów PiS - napisał na facebooku Artur Nycz, mieszkaniec Gryfina i radny sejmiku województwa. 

Incydent potwierdził sam senator, który udostępnił informację przesłaną przez Biuro Komunikacji PGE - (...) informacja o chęci uczestnictwa Pana Senatora w akademii z okazji Dnia Energetyka w ZEDO trafiła telefonicznie do sekretariatu Elektrowni Dolna Odra 4 września, kiedy lista osób zaproszonych była już zamknięta. Było to spowodowane przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo obiektu infrastruktury krytycznej. 


W wydarzeniu wzięło udział wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości, między innymi posłowie Artur Szałabawka, Michał Jach, Leszek Dobrzyński, Rafał Mucha czy Krzysztof Zaremba. 

Grzegorz Napieralski jest senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. 

6 Komentarze

 1. I bardzo dobrze

  OdpowiedzUsuń
 2. To że Ci zakompleksieni nieudacznicy ludzi się boją, wiadomo nie od dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaa. Chyba ci co ich domena zycia jest " Zajebato i OFE i VATO"

  OdpowiedzUsuń
 4. a co prawdą jest, że uczniowie jednego ze szczecińskich LO musieli wypełniać ankiety po spotkaniu z Balcerowiczem pod okiem pracowników kuratorium oświaty?

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo dobrze przecież to człowiek Jaruzelskiego... wrogowie ojczyzny won

  OdpowiedzUsuń
 6. Gonić kurwów ...

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza