Śmiertelny wypadek na DK26. Zderzyły się dwa auta [foto] [video]


Jedna osoba zginęła w wyniku wypadku drogowego do którego doszło na drodze krajowej nr 26 w pobliżu stacji paliw. Droga jest całkowicie zablokowana. 


Do zdarzenia doszło w poniedziałek 16 września przed godziną 19:00 na odcinku Chojna - Grabowo (około 400 metrów od skrzyżowania z drogą do Krzymowa). Zderzyły się dwa pojazdy - Citroen C5 i ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku zderzenia kierowca pojazdu osobowego poniósł śmierć na miejscu.


Na miejscu byli nasi reporterzy. Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, niewykluczone, że pojazd osobowy jadący w kierunku Chojny wpadł w poślizg i stanął w poprzek drogi, w tym momencie uderzyła w niego ciężarówka jadąca w stronę Krajnika Dolnego. Oba pojazdy zatrzymały się w rowie. 

Okoliczności wypadku bada policja, poinformowany został Prokurator Rejonowy w Gryfinie. Wytyczone zostały objazdy do Krajnika Dolnego przez drogę krajową nr 31 i dalej drogą wojewódzką nr 122 przez Ognicę. 

17 Komentarze

 1. Będzie nam Ciebie brakować Wojtku... [*]

  OdpowiedzUsuń
 2. To niesprawiedliwe! Ojciec dwóch chłopców. Moje kondolencje

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak strasznie mi go brakuje 😭😭

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Bardzo Współczuje.. Dużo siły życzę.

   Usuń
 4. Był bardzo dobrym mężem,i super tatą dla swoich dzieci. Zawsze wesoły uśmiechnięty grzeczny.Super kolega. Trudno się pogodzić z jego śmiercią (*). Zawsze będziemy o tobie pamiętać.Jest mi tak smutno że to akurat Wojtek zginął w tym wypadku. Takie zdarzenie nie powinno mieć wogule miejsca. Spoczywaj w spokoju. Mieszkańcy Krzymowa.����.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki radosny chłopak nie mogę uwierzyć zawsze się uklonil porozmawial....spoczywaj w spokoju

  OdpowiedzUsuń
 6. szczere kondolencje dla całej rodziny ,przyjaciół i znajomych.Jak zwykle te rowy ,które są wykopane wzdłuż dróg to jest chore nie mają gdzie uciekać auta przed szerokimi ciągnikami jak i Tirami,, ciągniki poruszają się po drogach stare brak oświetleń,boki nie są dość utwardzone i można szybko wpaść w poślizg.Mam nadzieję że Państwowy Zarząd drug coś z tym zrobi,tak dalej nie może być!,żeby przez jakiegoś palanta który chciał zbić kasę ginęli ludzie a kierowcy traktorów,wszelkiego rodzaju ciągników i kierowcy Tirów proszeni są o skupienie się na prawidłowym prowadzeniu :sprawnych: pojazdów i bez brawury, jesteś spóźnieni - wyjedz wcześniej i zapamiętaj że może przez ciebie zginąć nie winny człowiek,ojciec lub czyjś syn.Tak, że zastanówcie się kierowcy czy warto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieciaku, idź do szkoły i ucz się, a na forum bzdur nie pisz! I to jeszcze wykorzystując tragedię, która wydarzyła się!

   Usuń
  2. czytałeś zanim napisałeś? to kierowca osobówki zawinił, niestety ale czy czyjś ojciec czy nie, ale nie możesz winić prawidłowo jadącego kierowcy ciężarówki za wypadek gdzie zawinił kierowca osobówki. A gdyby kierowca ciężarówki zginął to było by super? Pomyśl że on też miał rodzine. Tragedia straszna, bardzo współczuję rodzinie

   Usuń
  3. Nikt nie jest winny. Była plama oleju na jezdni a mój mąż na niej wpadł w poślizg. Nie winię tu kierowcy tira bo nie miał on możliwości już wrobienia i wyhamowania. Wojtek miał tylko 31 lat. Dwóch synów (5 i 7 lat) którzy ciągle pytają kiedy wróci tatuś.

   Usuń
  4. bardzo współczuję! Chociaż Was nie znam to jak pomyśle o tej sytuacji i tragedii, o żonie i dzieciach, a tez mam dwóch synkow, to serce pęka z żalu ... :..(

   Usuń
 7. Szczere kondolencje dla rodziny bliskich i przyjaciół.łącze sie w bólu i cierpieniu. Najbardziej szkoda mi dzieci jak one to przerzyją

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczere kondolencje dla całej rodziny Wojtek był wspaniałym chłopakiem zawsze uśmiechnięty spoczywa w spokoju😥😥😥😥

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie wina kierowcy osobuwki tylko straży pożarnej gdyby olej usunęli z poprzedniego wypadku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Analfabeto nie oskarżaj nikogo bo to oni narażają swoje życie i zdrowie żeby ratować nasze dupska . Nie wymyślaj bajek , lepiej naucz się ortografii.

   Usuń
Nowsza Starsza