Reklama [góra]Wpadli nietrzeźwi kierujący. Jeden był sprawcą kolizji


Sporo pracy zafundowali kierowcy w ostatnich dniach funkcjonariuszom zespołu Ruchu Drogowego. Tylko w przeciągu weekendu na terenie powiatu gryfińskiego doszło do ujawniania czterech nietrzeźwych kierowców. W sobotę 28 września w Pniewie na ulicy Przemysłowej (gmina Gryfino) w trakcie kontroli pojazdu marki BMW ujawniono, że kierowca znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Kilka godzin później na drodze wojewódzkiej nr 119 w pobliżu Starego Czarnowa i Kołbacza doszło do kolizji drogowej. Kierujący Renault stracił panowanie nad autem i uderzył w prawidłowo jadącego Volkswagena. W trakcie czynności wykonywanych przez policjantów, okazało się, że sprawca znajduje się w stanie nietrzeźwości a badanie alkomatem wykazało około 2 promili w wydychanym powietrzu.

Dzień później, w niedzielę 29 września o godzinie 7:00 na wjeździe na drogę ekspresową S3 przy węźle Parnica ujawniono, że kierujący Volkswagenem prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, mając blisko pół promila. Podobny wynik miał inny kierowca Volkswagena, którego ten sam patrol zatrzymał dwie godziny później na drodze krajowej nr 31 w Nowych Brynkach.

fot. ilustracyjne / pixabay

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.