Reklama [góra]Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie – co warto o nich wiedzieć?


Skoki narciarskie jako jeden z polskich sportów narodowych znajdują się pod stałą obserwacją bukmacherów z licencją Ministra Finansów, dzięki czemu fani obstawiania tej dyscypliny mogą liczyć na naprawdę bogatą ofertę. 
Skoki narciarskie też można obstawiać u bukmacherów 

Skoki narciarskie z roku na rok zyskują coraz większość popularność u bukmacherów z licencją Ministra Finansów. Nic w tym dziwnego, gdyż od początku XXI wieku i sukcesów Adama Małysza stały się one jednym z tzw. polskich sportów narodowych. Późniejsze sukcesy Kamila Stocha i spółki wpłynęły natomiast na znaczne rozszerzenie bukmacherskich ofert na tę dyscyplinę. 

Zakład na triumfatora zawodów 

Najbardziej podstawowa propozycja bukmacherów to zakład na zwycięzcę danego konkursu. Jest to jednak opcja dość ryzykowna, ponieważ w skokach narciarskich na wynik oprócz formy sportowej wpływ mają również warunki atmosferyczne i przy bardzo niekorzystnym wietrze nawet stosowna rekompensata punktowa może przeszkodzić murowanemu faworytowi w odniesieniu zwycięstwa. Ponadto w określonych momentach sezonu często mamy do czynienia z dominacją jednego skoczka nad resztą stawki i wtedy stawianie na tzw. pewniaka jest nieopłacalne, a na kogoś innego zbyt ryzykowne. Wówczas z pomocą przychodzą jednak zakłady na lokatę danego skoczka w np. TOP 3, gdzie mamy większe pole do popisu przy zmniejszonym ryzyku niepowodzenia. 

Bezpośrednie pojedynki 

Czy Kamil Stoch ukończy zawody na wyższej lokacie niż Ryōyū Kobayashi? Czy Dawid Kubacki okaże się lepszy od Stefana Krafta? Czy Piotr Żyła zajmie wyższe miejsce niż Andreas Wellinger? Dzięki zakładom bukmacherskim H2H na skoki narciarskie bezpośrednimi pojedynkami zawodników można się emocjonować nie tylko podczas Turnieju Czterech Skoczni, w trakcie którego pierwsza seria rywalizacji jest rozgrywana metodą KO. Ta opcja świetnie nadaje się również dla typerów ze smykałką do analiz, potrafiących oszacować przewagę jednego skoczka nad drugim na danym obiekcie i w danym momencie sezonu. 

Czy zwycięzca pierwszej serii wygra konkurs? 

Jak to już zostało wspomniane, ze względu na czynnik pogodowy skoki narciarskie bywają nieprzewidywalne. Od czasu do czasu któryś z uczestników wykona również tzw. skok życia, niekoniecznie z pomocą aury. Dzięki temu zdarza się, że po pierwszej serii konkursu mamy niespodziewanego lidera, co zachęca do zawarcia zakładu bukmacherskiego na to, czy zwycięzca pierwszej serii wygra cały konkurs, czy może spadnie na dalsze miejsce. Fantastyczna opcja dla osób z duszą analityka oraz... hazardzisty. Co ciekawe, bukmacherzy oferują też zmodyfikowaną wersję tego zakładu, w której typujemy czy zwycięzca konkursu będzie najlepszy w obu seriach zawodów. 

Czy rekord skoczni zostanie poprawiony? 

Skoki narciarskie to jedna z tych dyscyplin, w których padają rekordy. Każda skocznia ma swojego rekordzistę, więc okazji do ustanawiania kolejnych rekordów w każdym sezonie jest multum. Oczywiście takie rzeczy nie umykają uwadze bukmacherów, którzy przy okazji każdych zawodów proponują zakłady na to czy nowy rekord skoczni padnie, czy też nie. Warto się nimi zainteresować przede wszystkim przy okazji konkursów na skoczniach mamucich, gdzie determinacja do skakania coraz dalej jest największa. 

Zakłady długoterminowe 

Jeśli chodzi o podstawowe typy zakładów na skoki narciarskie, to oprócz wyżej wymienionych warto wspomnieć też o zakładach długoterminowych, w których można wytypować zwycięzcę lub miejsce danego zawodnika w np. TOP 3 w zmaganiach takich jak Puchar Świata, Turniej Czterech Skoczni, Titisee-Neustadt Five, Willingen Five, Raw Air, mistrzostwa świata, MŚ w lotach czy igrzyska olimpijskie. 

Zawierając zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie pamiętajmy, żeby to czynić tylko u legalnych w Polsce bukmacherów, gdyż za grę u innych grozi odpowiedzialność prawna. Oprócz tego musimy być pełnoletni oraz powinniśmy starać się podchodzić do bukmacherki z rozwagą, ponieważ może prowadzić ona do uzależnienia. Najlepiej stawiać tylko te pieniądze, na których stratę możemy sobie pozwolić. Więcej o legalnych zakładach i firmach je oferujących można przeczytać w serwisie Bukmacherskie24.com. Pamiętaj – jeśli chcesz grać u bukmachera, to tylko legalnie!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.