Zjechał na przeciwny pas i uderzył w drzewo. Wśród pasażerów było małe dziecko


Trzy osoby zostały poszkodowane po tym jak auto osobowe uderzyło w drzewo. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę 8 września w godzinach wieczornych na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Krajnik Górny a Piasek.

Do zdarzenia doszło ok. 3 km od Krajnik Górnego (gmina Chojna). Kierujący sam.ochodem osobowym marki Mercedes z nieznanych przyczyn zjechał w lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w drzewo.

- Kierowca poruszał się w kierunku Piasek - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, rzecznik gryfińskiej policji - W pojeździe poza kierującym podróżowały dwie osoby w wieku 19 lat i 1,5 roku. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała 19 letnia pasażerka, która z podejrzeniem urazu nogi lewej i prawej ręki przewiezione została do szpitala w Pyrzycach.

Kierowca oraz najmłodszy pasażer wstępnie nie odnieśli żadnych obrażeń. Przewieziono ich na obserwację do szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Kierujący był trzeźwy, dalsze postępowanie w sprawie prowadzi komenda policji w Chojnie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza