Reklama [góra]Dzień Seniora w Golicach [foto]


Występy estradowe, konkursy, przedstawienie kabaretowe i świetna zabawa – cedyński seniorzy jak zwykle udowadniają, że potrafią się bawić na tysiąc procent.

Jak co roku jesienią seniorzy spotkali się z okazji swojego święta na świetlicy wiejskiej w Golicach. Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował program pełen niespodzianek i humoru, a zespoły Czciborzanie i Gama pod wodzą instruktorki Ewy Kwiecień zapewniły dobrą zabawę. Zespoły zaprezentowały się w nowych strojach uszytych w ramach programu rewitalizacji społecznej, z którego również zakupiono sprzęt muzyczny. Stowarzyszenie emerytów i rencistów zaprezentowało się także w bloku słowno – muzycznym, podczas którego recytowano specjalnie przygotowane wiersze i śpiewano – wraz z całą salą – piosenki.

Działający przy COKiS Kabaret RUFA przygotował program specjalny p.t. „Sesja Rady Miejskiej”. Podczas z humorem przedstawionych obrad „radni” uchwalili, że gmina ma być gminą mlekiem i miodem płynącą, powołali BOB – Biuro Ochrony Burmistrza , by obniżyć koszty funkcjonowania Rady radni mają reklamować bieliznę, a zamiast Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wprowadzili program WbP – Wszystko bez Pieniędzy.

Wiele radości i śmiechu dały Konkursy przygotowane przez instruktorkę COKiS Ewelinę Dominiak, które stanowiły przerywniki między poszczególnymi występami.

Zabawa taneczna trwała do późnych godzin, wszyscy rozeszli się do domów szczęśliwi i z nadzieją na następne spotkania.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.