Reklama [góra]Kierowali bez "prawka" lub pod wpływem narkotyków


Sporo pracy mieli policjanci na terenie powiatu gryfińskiego. W trakcie policyjnych kontroli "wpadło" kilku kierowców, którzy szybko za kierownicę nie wsiądą... 


W środę 30 października na ulicy Kościuszki w Chojnie funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen. Okazało się, że 27-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego prowadzi auto pomimo zakazu wydanego przez Sąd. 

Dwa dni wcześniej w Gardnie przy ulicy Żelisławieckiej (gmina Gryfino) szczeciński patrol ujawnił 19-latka, który znajdował się pod wpływem środków odurzających i kierował pojazdem marki Volvo. W tym samym dniu w Kunowie podczas kontroli pojazdu marki Volkswagen ujawniono, że 26-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego kieruje autem pomimo wydanemu zakazowi sądowemu. 

W czwartek 24 października patrol ruchu drogowego na drodze wojewódzkiej nr 119 w okolicach Starego Czarnowa ujawnił, że 28-latek kierujący pojazdem marki Renault posiada zakaz prowadzenia pojazdów oraz znajduje się pod wpływem środków odurzających. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.