Reklama [góra]Kot znaleziony martwy. Nagroda dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawcyTo już kolejna wstrząsająca historia, związanie z domowymi zwierzętami, w ostatnich tygodniach w naszym regionie. Tym razem właściciele kota próbują dowiedzieć się kto przyczynił się do śmierci ich zwierzaka.


- Nie wiem kim jesteś, jak to się stało i przede wszystkim, dlaczego to zrobiłeś/-aś, ale wiedz, że jesteś zwyrodnialcem, któremu nie ujdzie to na sucho. Od piątku 18 Października naszego kota nie było koło domu. A w pobliżu domu był zawsze. Odchodził nie dalej jak na drugą stronę ulicy. Uciekał przed samochodami, nie plątał się pod nogami. A 20.10 znaleźliśmy go martwego przy skrzynkach pocztowych niedaleko krzyża. Nigdy nie wypuszczał się tak daleko. Nie chorował, aby miała to być śmierć naturalna. Nie wiem jak można coś takiego zrobić. Nie wiem jak można nie zareagować widząc że ktoś znęca się nad niewinną istotą. Bo jestem przekonana, że wydarzeniu towarzyszyła widownia - napisali na Facebooku wstrząśnięci właściciele. 

Truchło kota zostało znalezione w miejscowości Chłopowo w gminie Myślibórz. Sprawa została zgłoszona na policję. Wyznaczono nagrodę dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawcy.

Kilka dni temu w artykule Ktoś zostawił psa w wodzie i przywiązał go łańcuchem do drzewa pisaliśmy o innym bestialskim czynie do którego doszło w pobliżu Cedyni. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.