List Kazimierza Pawlika na podsumowanie jego wcześniejszych publikacji


Uprzejmie dziękuje tym wszystkim czytelnikom, którzy mieli cierpliwość przeczytać moją publikacje dotyczącą wypłacanych świadczeń emerytalnych pracownikom wytwarzającym dobra narodowe tuz po drugiej wojnie światowej i jedno pokolenie później.

Dziękuje bardzo za słowa uznania i wsparcia ze strony osób podzielających moje poglądy na ten temat. Równie serdecznie dziękuje za merytoryczne głosy krytyki. Cenie je bardzo, gdyż motywują do przemyśleń i pomagają korygować ewentualne błędne interpretacje czy inne niedociągnięcia.

W treści swojej publikacji upominam się od rządzących baczniejszego postrzegania materialnych potrzeb milionów emerytów. Nikogo personalnie o nic nie obwiniam, nikogo nie obrażam, nikogo nie oczerniam. Skąd więc w komentarzach tak wiele złośliwego, nienawistnego hejtu w stosunku do mojej osoby. Czyżby niektórzy członkowie naszego społeczeństwa nie rozumieli, że występowanie do rządu z żądaniami w słusznej sprawie należy wspierać, nie ganić czy negować?

Sympatyków pisowskiej władzy dodatkowo informuje, że moja emerytura w latach 2007-2015 przez całe osiem lat wzrastała średnio o 109 zł – rocznie, natomiast w latach: 2016 wzrosła o 6 zł, w 2017 o 10 zł a dopiero w 2018 wzrosła o 70 zł. Razem za trzy lata 86 zł. Powtarzam w latach 2007-2015 wzrastała średnio o 109 zł rocznie.

Nie dziwcie się więc, że o rządzie PiS wyrażam się krytycznie. Nie musicie opluwać mnie za to, że będąc emerytem upominam się o godne traktowanie milionów emerytów.

Szanowni Państwo!

Bardzo proszę, pisząc komentarze, komentujcie treści zawarte w publikacji a jej autora pozostawcie ocenie profesjonalnych krytyków publicystyki.

Z szacunkiem i poważaniem
K. Pawlik


Czytaj również:
List od czytelnika: Dlaczego nie będę głosował na PiS cz. 2
List od czytelnika: Dlaczego nie będę głosował na PiS

7 Komentarze

 1. A w podsumowaniu Szanowny Panie wspomniał Pan o emeryturze 13 i wstępnej 14, która Pan wziął i kolejno weźmie? Może, to rozszerzy końcową sumę. Nie wierzę, że pisze Pan te skromne artykuły w dobrej wierze. Nawet używanie potocznie sproszczenia nazwy partii jak "pisowska" nie pasuje do artykułów określanych obiektywnymi. A ja mam teraz napisać artykuł o tym jak lepiej mi się żyje od kiedy jest obecna władza, będąc szczęśliwym ojcem? Pewnie byłoby, to nie po myśli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TY Kaczyński nie bądź taki cwaniak! "Półtora bańki" długu jest już na naszych kontach! A wiesz co to jest inflacja cwaniaczku?!
   Panie Kazik nie ma co z wybrańcami narodu polemizować! Teraz to wszyscy głupki stali się nagle oświeconymi przez ekonomistę Kaczyńskiego ekspertami!
   Uważam, że ma Pan rację i nie dał się Pan przekupić PISOWSKIEJ PROPAGANDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   mgr

   Usuń
  2. Gdy się było czerwonym, to na wieki już się będzie czerwonym!!! Nie podoba się Panu Gawlikowi demokracja? A tyle to walczył o nią na sesjach waląc wszystkich swoim pseudonaukowym bełkotem, a teraz Mu źle!!!!! Jak Pan taki wkurzony na wysokość emerytury i podwyżek, to proszę podać wysokośc emerytury pańskiej i podać ile wynosiła 13 i 14 emerytura, które Pan otrzymał!!! A nie wyciągać te dane, które pasują do Pańskiego chaotycznego bełkotu!

   Usuń
 2. Kaczyński LACHHOOCIĄGUU Rydzyka nienawidzę cię jak TY CWELUUU!!!
  Zawiedziony wyborca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widze ze chyba nie bylaś u lekarza, albo byleś a leków nie bierzesz

   Usuń
  2. Pan chyba jasno napisał o nienawiści. Rozumiem, że ciśnienia nie trzymacie, także uważajcie na żyłkę pierdzaca. Kaczyńskiemu do pięt nie dorasta ie, co innego Tuskowi.

   Usuń
 3. A 13 emerytura byla wspomniana???
  A obnizony wiek emerytalny??
  Ponadto stwierdzenie "pisowska wladza" brzmi negatywnie i okresla stosunek autora do rzadzacej PARTII...
  Otoz ta ,"pisowska wladza"zostala wybrana w demokratycznych wyborach i naprawde przy jej rzadach dluzej czesci Polakow zyje sie lepiej
  Slawny program 500+,dlaczego zostala wprowadzony dopiero teraz???
  Niemcy maja swoje swiadczenie dla dzieci tzw kinder geld,a u nas podoobno nie bylo pieniedzy i co znalazly sie???
  Wiadomo nie wszystko co czyni PIS nie mozna odbierac bez zastrzezen ale trzeba docenic "plusy" a nie Tylko krytykowac totalnie
  Jest takie przyslowie..."jeszcze sie takie nie narodzil ,co by wszystkim dogodzil...."

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza