Na podstawie zwycięskiego scenariusza zrealizowano film profilaktyczny [foto] [video]


W Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się premiera filmu profilaktycznego pt. "Hejt". Film został zrealizowany przez portal chojna24.pl na podstawie scenariusza, który zwyciężył w II edycji konkursu organizowanego przez gryfińską policję. 

Zwycięską szkołą została Szkoła Podstawowa w Krzywinie, natomiast zwycięski scenariusz napisała uczennica Nikola Wojtasik. Warto zaznaczyć, iż jest to drugie zwycięstwo tej szkoły, gdyż wygrali Oni również I edycję konkursu.W premierze filmu udział wzięli: Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkom. Radosław Purtak, Naczelik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. szt. Grzegorz Klimek, Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos, a także przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie asp. Ewelina Brzezińska, reżyser filmu Przemysław Kaweński, Wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego Łukasz Kamiński oraz aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, uczniowie Szkoły w Krzywinie wraz ze swoimi nauczycielami.


Nikola Wojtasik, która to napisała zwycięski scenariusz do filmu profilaktycznego "hejt", w rozmowie po premierze przyznała, że film bardzo jej się podobał, nic by w nim nie zmieniła, natomiast zapytana, czy w następnym roku ponownie wystartuję do konkursu odpowiedziała: "oczywiście, że tak".

2 Komentarze

Nowsza Starsza