Reklama [góra]Nowe fakty w sprawie wybuchu gazu w Krzymowie [foto] [video]


Po ekspertyzie przeprowadzonej przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Gryfinie podjęta zostanie decyzja o tym, czy lokatorzy będą mogli wrócić do swoich mieszkań.

Do wybuchu gazu doszło w sobotę 26 października w godzinach popołudniowych. W budynku znajdowało się osiem mieszkań, jedno z nich było w trakcie remontu. Lokal w którym doszło do wybuchu jest mocno zniszczony.

O zdarzeniu poinformowaliśmy jako pierwsi w artykule Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jedna osoba z poparzeniami została śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana do szpitala. Na miejscu jest burmistrz Chojny Barbara Rawecka, prezydium Rady Miejskiej i kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej. Przygotowywana jest pomoc dla mieszkańców bloku. 


Czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gryfinie przeprowadzają funkcjonariusze policji. Nie wiadomo czy do wybuchu doszło w wyniku splotu nieszczęśliwych zdarzeń czy było to celowe działanie.1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.