Reklama [góra]Ogólnopolski Festiwal Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie odbył się w Chojnie [foto] [video]


W środę 23 października w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie odbyła się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Niezapominanie przeboje".
Przez kilka godzina na scenie prezentowali się uczestnicy zajęć Środowiskowych Domów Pomocy oraz Domów Pomocy Społecznej z całego regionu. Przyjechało wielu wspaniałych niepełnosprawnych artystów, którzy wspaniale zaprezentowali się na chojeńskiej scenie.

Wyniki festiwalu: 
1. Michał Dziewiński - DPS Nowe Czarnowo
2. Monika Szpilska - ŚDS Chojna
3. Dariusz Momot - ŚDS Wałcz

OSOBOWOŚC SCENICZNA- Malwina Mijalska - ŚDS Mielęcin
NAGRODA DYREKTORA CK (za przybycie z najdalszego miejsca) - Ewelina Koźlik ŚDS Sianów
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE: Klaudia Hładun- ŚDS Świnoujście, Agata Surmacz-ŚDS Szczecin, Robert Kacanowski -ŚDS Osina, Malwina Kamińska -ŚDS Sianów, Marcin Gębka- ŚDS Witnica Gorzowska
WYRÓŻNIENIE Małgorzata Staniaszek- ŚDS Witnica Gorzowska, Katarzyna Wszołek-ŚDS Szczecin, Jolanta Puderecka-ŚDS Goleniów, Joanna Kazimierska-ŚDS Gryfino, Klaudia Szpilska-DPS Nowe Czarnowo, Dorota Kacprzak-ŚDS Goleniów, Justyna Wiśniewska-ŚDS Stargard, Monika Kosiata-ŚDS Świnoujście, Ewelina Koźlik-ŚDS Sianów, Krzysztof Gasparowicz-ŚDS Klępczewo, Dariusz Michalak-ŚDS Klępczewo, Teresa Jurkiewicz-ŚDS Połczyn Zdrój.

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim wykonawcą przepięknych występów. Dziękujemy terapeutą, za poświęcenie i zaangażowanie w przygotowanie uczestników. Dziękujemy Jurorom: Pani Aleksandrze Bałachowskiej Jogusz Sławomirowi Błęckiemu, Robertowi Górskiemu. Za bezinteresownie poświęcony czas. Dziękujemy grupie wolontariuszy ze SP nr 1 w Chojnie i ich opiekunowi- Pani Beacie Junosz za poprowadzenie koncertu wsparcie organizacyjne . Dziękujemy chojeńskim mediom: portalowi Chojna24 oraz Gazecie Chojeńskiej. Ogromne podziękowania kierujemy do Pani dyrektor Barbary Andrzejczyk oraz pracowników Centrum Kultury w Chojnie .Bez nich nie dalibyśmy rady. To ludzie dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękujemy Urzędowi Miasta za sfinansowanie nagród dla I , II i III miejsca i materiały  promocyjne o Chojnie oraz firmie Goodvalley, za gadżety promocyjne. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się za rok. Już dzisiaj zapraszamy...


Festiwalowi przyglądali się nasi reporterzy Józef Misiun i Mateusz Szelążek. 


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.