Reklama [góra]Środki zebrane dla śp. Oskara Mroza pomogą innym chorym


Środki, które udało się zebrać podczas akcji charytatywny dla śp. Oskara Mroza, pomogą innym potrzebującym. Taka jest wola rodziny 22-latka, który zmarł w sierpniu po długiej chorobie. 


Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Jesteśmy" pragnie poinformować, że zgodnie z wolą rodziców Oskara Mroza, środki zebrane podczas majowej Charytatywnej Sztafety Rowerowej, których nasz bohater nie zdążył wykorzystać, zostaną przekazane na rehabilitację Justyny Górki oraz przyjaciela Oskara, Seweryna Czekalskiego z Gorzowa. 


Oskar walczył z glejakiem mózgu. Nowotwór został zdiagnozowany u niego w 2017 roku. Od tamtej pory rozpoczęła się walka z czasem. Sportowiec przeszedł ciężką drogę, aby wygrać. Niestety zmarł 1 sierpnia.

W maju zorganizowana została dla niego zbiórka pieniędzy. Podczas corocznej sztafety rowerowej udało się uzbierać rekordowy wynik - 45 tys zł. Mieszkańcy Chojny zorganizowali również mecz piłki nożnej, pisaliśmy o tym w artykule Bokserzy i piłkarze zagrali charytatywnie dla Oskara Mroza) oraz turniej siatkówki - Zagrali charytatywnie dla Oskara. D&E-Med po raz trzeci wygrywa siatkarską ligę.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.