Reklama [góra]Wędkarze rywalizowali o pucha prezesa PUP Pomot


PUP Pomot Chojna, Progres oraz koło wędkarskie Rurzyca, po raz kolejny zorganizowali zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Pomot oraz Prezesa PZW Rurzyca. Tym razem zawodnicy konkurowali w dyscyplinie spławikowej.

W niedzielę 13 października na łowisko Kopel w miejscowości Strzeszewko, zjechało się 42 zawodników, nie licząc sędziów oraz zaproszonych gości, którzy przy pięknej, słonecznej październikowej niedzieli, postanowili aktywnie spędzić czas. Punktualnie o godzinie 9.00 zabrzmiał sygnał rozpoczęcia zawodów. 

Podczas czterogodzinnych zmagań, złowiono dużą ilość ryb. Pierwsze miejsce i bon o wartości 400 zł zajął Bielawski Bogdan z wagą złowionych ryb 7.685, drugie miejsce i bon o wartości 250 zł zajął Bocianowski Ryszard z wagą 6.940, trzecie miejsce i bon o wartości 150 zł zajął Hryczyński Jarosław z wagą 5.178. 

W kategorii „największa złowiona ryba” wygrał Cichowlas Piotr z wagą 530 gr. Najmłodszy z zawodników Szymon Adam otrzymał nagrodę w kategorii Juniorów w wysokości 150 zł.
Nagrodę specjalną, ufundowaną przez sklep wędkarski YORK, zdobył Bocianowski Ryszard. Organizatorzy dziękują za miłą atmosferę uczestnikom oraz właścicielom łowiska Państwu Kowalskim. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.