Reklama [góra]Wzmożone działania Straży Rybackiej.


Społeczna Straż Rybacka powiatu gryfińskiego w ostatnim tygodniu prowadziła wzmożone działania na wodach Polskiego Związku Wędkarskiego i wodach Spółdzielni Rybackiej Regalica.

Czynności prowadzone przez strażników SSR rozpoczęły się w poniedziałek 14 października i trwały do niedzieli 20 października. Każdego dnia patrole prowadzone były zarówno w dzień jak i w nocy.
W tym czasie strażnicy prowadzili działania zarówno z brzegu i jak i z wody, gdzie za pomocą łodzi kontrolowano okoliczne jeziora i rzekę Odrę. 

Jak informuje Komendant SSR Gryfino tylko w sobotę 19 października podczas wspólnej kontroli z Państwową Strażą Rybacką skontrolowano 68 wędkarzy, wśród których zdarzali się tacy, którzy za popełnione wykroczenia ukarani zostali mandatami karnymi od 100 zł do 500 zł. Jak podkreśla Komendant SSR takie obszerne działania możliwe są dzięki zaangażowaniu strażników, a tych grono sukcesywnie się powiększa co potwierdza dobre funkcjonowanie jednostki w powiecie gryfińskim.

5 komentarzy:

 1. Pic na wodę z tymi kontrolami,sami nie wyjada na odrę bo się boją nie znają ternu,piszą w tedy o kontrolach jak jadą z Państwową strażą rybacką.Trzy razy w tych dniach byłem na rybach z kolegami na odrze i zero kontroli.Pisać to oni umieją

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze piszesz ta straż to nie straż czepiają się byle czego nie znają przepisów,są aroganccy,stosują regulamin PZW na wodach Regalicy to jest porażka,śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś były zazdrośnik z pewnością odsunięty za uczciwość. Nie jestem już strażakiem ale dobrze że zrobili porządek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj żale żale. Jakoby powiedziało Halyno daj spokoja PIOTER bylooo minelooo.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.