Reklama [góra]Zakończenie sezonu spinningowego


Zakończenie sezonu spinningowego w kole PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie odbyło się na jeziorze Ostrów, przy pięknej pogodzie, w niedzielę 20 października.


Wędkarzem Roku 2019 został zasłużenie kolega, który jako jedyny na wszystkich zawodach zaliczanych do tego Grand Prix do wagi zgłaszał się z rybami. Do wyłonienia naszego mistrza potrzebnych było aż 5 niedzielnych spotkań, zaczęliśmy, jak co roku 1 maja na j.Mętno, potem było łowienie na j.Jelenin, kolejne na  pieszo brzegiem Odry w Gozdowicach, by ponownie wrócić na j.Jelenin i zakończyć to na j.Ostrów. W sumie 5 spotkań, 5 szans na puchary i cenne punkty, 25 godzin walki o gusta ryb. W tym roku o punkty walczyło 46 zawodników, w towarzystwie 6 sędziów i osób towarzyszących.

W ostatniej turze na j.Ostrów wśród najlepszych zawodników byliśmy wszyscy, ale tylko duchem. Do wagi spośród 38 zawodników z rybą zgłosiło się 9 (dziewięciu) wędkarzy, a oto najlepsi w tym dniu:

Największa ryba : Litra Ryszard - 2198g

I miejsce : Litra Ryszard - 2198g
II miejsce: Węclewski Mariusz - 1686g
III miejsce: Bielawski Bogdan - 1299g

I tu przechodzimy do podsumowania osiągnięć za cały rok:

Największa waga złowionych ryb: Mąka Henryk - 13340 g
Największa ryba: Mąka Henryk - 4931 g
Surmacz Władysław - 4924 g


Wyniki za Grand Prix 2019:

Wędkarzem Roku 2019 w dyscyplinie spinningowej został: TOMASZ SOBOLEWSKI
II miejsce : Andrzej Orman
III miejsce: Tomasz Najmowicz

Do pucharów, medali i dyplomów dla najlepszych wędkarzy, należy dodać bony wartościowe dla uczestników tegorocznych zmagań.

Dziękujemy Zarządowi Koła PZW nr 7 "Rurzyca", sędziom zawodów, miłym gościom, a w szczególności kol. Heniowi i Marianowi Mące za organizację i zabezpieczenie logistyczne oraz catering na tych zawodach.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.