Czy zamierza Pan spłacić dług wobec kościoła za wsparcie w wyborach? - pyta premiera posłanka z Gryfina [video]


We wtorek 19 listopada w sejmie swoje exposé wygłosił Premier Mateusz Morawiecki. Po nim pytania premierowi mogli zadać posłowie i posłanki. Na mównicy pojawiła się między innymi gryfińska posłanka Katarzyna Kotula z Lewicy. 

- (...) Kogo będzie Pan słuchał gdy będzie mowa o prawach kobiet? Ultrakonserwatystów z Ordo Luis, fundamentalistów z Konfederacji czy kobiet protestujących od kilku lat na ulicach? Czy zamierza Pan spłacić długo wobec kościoła za wsparcie w wyborach? (...) - pytała posłanka związana z partią Wiosna Roberta Biedronia. Całą wypowiedź można obejrzeć poniżej. 

Redakcja

10 Komentarze

 1. Kolejna walczaca feministka i lewaczka wiadomo jakiej beda kolejne postulaty ; aborcja na zyczenia,eutanazja,adopcja dzieci przez homoseksualistow,wsparcie dla osob LGBT... itd no coz demokracja ludzie wybrali i maja przedstawicieli

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, kolor włosów zobowiązuje...... No i to, że pogadać to sobie może, ale rezultatów z tego zero.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czemu ma służyć ten artykuł. Ani nie poprawia mi to humoru, ani nie rozwija. Może jedynie trochę mi wstyd, że ktoś taki reprezentuje mój region.
  Cieszę się, że na nią nie zagłosowałem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkańcom Gryfina szczerze współczuję. Jej wyborcom szczerze gratuluję stanu umysłu, wybraliście ją sobie to się z nią męczcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. JeEBAĆ PiS-o KATOLI I WASZYCH CZARNYCH PEDOFILO-ZŁODZIEI!!! CIESZCIE SIĘ PÓKI MOŻECIE Z TYCH WASZYCH KŁAMSTW I GRABIEŻY!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A oto przemówił wyuczony, wykształcony, super-erudyta, jedyny prawdziwy przedstawiciel lewej strony. Gratulacje! :))) Aż zazdroszczę Wiośnie, PełO i Lewicy takich wyborców-erudytów.

   Usuń
  2. Teraz wszystko jasne- jacy wyborcy, taka reprezentacja w Sejmie :)

   Usuń
  3. PiS-O KASA NA NA PiS-O TROLING PŁYNIE STRUMIENIEM OD JARKA I RYDZYKA!!! CHUUUJ WAM W DUPĘ KATOLO-PEDAŁY!!! BĘDZIECIE SIĘ SMAŻYĆ W TYM WASZYM PiS-O PIEKLE!!!!!!!!!

   LEWANDOWSKI

   Usuń
 6. Rzeczywiscie wiadomo kto udzielil poparcia w wyborach do sejmu................ Bez komentarza

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Kasia chyba nie zna powodu dla którego partia rządząca zakazuje aborcji, bo zachowuje się jak każdy inny poseł, który chce się pokazać swoim wyborcom klepiac podobne prednie. Oczekiwałbym planu na Polskę, skoro ma inne podejście.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza