Reklama [góra]Gry karciane + zakłady bukmacherskie = nowość!


Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich odniosły spory sukces i obecnie cieszą się sporą popularnością. Czy w ich ślady pójdzie możliwość obstawiania symulowanych gier karcianych? 

Legalnie działająca w naszym kraju branża bukmacherska nie ma zamiaru stać w miejscu i cieszyć się tym, co jest. Największe firmy, w tym STS robią wszystko, by ciągle się rozwijać i iść naprzód. Stąd coraz to nowe promocje, bonusy i pomysł. Ostatnim z nich jest możliwość obstawiania Betgames. To zupełna nowość na polskim rynku, która od razu wzbudziła ciekawość i spore zainteresowania. 
Co to jest Betgames? 

Aby wszystko było jasne i klarowne, najpierw trzeba wyjaśnić, co to w ogóle jest Betgames. Jest to platforma, na której przez całą dobę prowadzone są symulowane gry karciane. To właśnie ich rozstrzygnięcia można obstawiać przez internet. W skróci i w dużym uproszczeniu, gdzieś w studio krupier bądź krupierka prowadzi grę, a gracz będący w jakimkolwiek miejscu i czasie może obstawiać wynik rozgrywki. 

Poker, bakarat i wojna do wyboru 

Jako, że jest to kompletna nowość na rynku, na razie wybór gier karcianych do obstawiania nie jest duży, ale mamy do czynienia z najpopularniejszymi „karciankami”. Można powiedzieć, że organizator zadbał o każdego gracza, bo mamy do wyboru z banalnie prostą grą jak Wojna, niewiele trudniejszym Bakaratem i powszechnie lubianą grą karcianą, jaką jest poker. Każdy kto będzie chciał spróbować swoich sił, znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. 

Jak wygląda rozgrywka w Betgames? 

Przejdźmy do najważniejszego, czyli samej gry. Jak się gra w Betgames? To bardzo proste. Wystarczy założyć swoje konto, jak w każdych legalnych zakładach bukmacherskich. Potem należy wybrać grę, którą będziemy obstawiać. Zasady wspomnianych gier są najbardziej standardowe jak to tylko możliwe. Jeśli więc znamy zasady to obserwujemy na ekranie monitora bądź smartfona rozgrywkę i wybieramy zakład, który nas interesuje. Tuż po zakończeniu danej gry karcianej znamy wynik naszego obstawiania i ewentualną wygraną. W Betgames można obstawiać nie tylko klasyczne „kto wygra”, ale także i inne szczegółowe zakłady. 

Co wyróżnia Betgames na tle reszty? 

Na pewno dostępność, bo dzięki współczesnej cyfryzacji Betgames dostępny jest w każdym miejscu i o każdym czasie. Sama rozgrywka, jak i obstawianie jest bardzo szybkie, więc wystarczy tylko chwila wolnego, żeby spróbować swoich sił. Gry karciane są proste i powszechnie znane, a ich wersje są tradycyjne i standardowe. Betgames można obstawiać 24 godziny na dobę, bo krupierzy i krupierki się zmieniają i nie ma przerw technicznych.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.