Reklama [góra]Gryfino zagra dla zawodniczki Energetyka. Wygrajmy jeden z najcięższych meczów razem z Emi [program]


Sporotwe Gryfino łączy siły w ważnym celu powrotu do zdrowia piłkarki UKS Energetyk, która podczas spotkania ligowego doznała poważnej kontuzji.

Na poniedziałek 11 listopada zaplanowana jest turniej chartytawny zebranie środki zostaną, przekazania na leczenie i rehabilitacje.

Program Turnieju:

11:00 Mecze piłkarskie
(Seniorzy,Oldboje,Zawodniczki UKS Energetyk Junior Gryfino, Rodzice dzieci rocznika 2008, Dzieciaczki rocznik 2013/2014

14:00 Trening z niesamowita trenerka Gabi właścicielka Endorfina fit&dance.Inne atrakcje kiermasz przepysznych ciast,kawa, herbata,napoje atrakcje dla dzieci (zamki dmuchane, malowanie twarzy, gimnastyka dla smyka.

Licytować można poprzez zostawienie komentarza z kwota. Licytacja trwa do poniedziałku (11.11) godz. . 10:30.wylicytowana rzecz będzie można odebrać na turnieju „Gramy dla Emi” w poniedziałek od 11 do 15 lub w inny dzień .(Tylko i wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorami).

Podczas jednej z interwencji w niedzielę Emi złamała kość piszczelową i strzałkową. Kontuzja była na tyle poważna, że musieliśmy wezwać karetkę, która zabrała ją z boiska do szpitala, a tam we wtorek przeszła operację. Emi jest moim asystentem w roczniku 2013/14 i w drużynie dziewcząt. Na boisku jest kapitanem i jedną z najlepszych zawodniczek. Pozytywna dziewczyna, uśmiechnięta i bardzo zaangażowana. Ja się nie zastanawiałam ani chwili, czy na nią postawić, bo wiem, że warto! Moim marzeniem na ten moment jest, żeby szybko do nas wróciła, bo bez niej ani na treningach, ani na meczach nic nie będzie takie samo. Mówi trener Patrycja Kolęda.

foto/.facebook.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.