Inwestują w nowe maszyny. PUK kupił minikoparkę [foto]


Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Chojnie inwestuje w nowy tabor i maszyny. W piątek do zakładu przyjechała minikoparka. 


W przekazaniu uczestniczył prezes PUK sp. z o.o. Marian Karwan, władze Chojny — burmistrz Barbara  Rawecka i zastępca Marcin Pisanko oraz przewodniczący Rady Miejskiej Radosław Karwan i przedstawiciel firmy EWPA sp. z o.o. Robert Przygoda. 

- Nowy sprzęt usprawni pracę przy wykonywaniu robót budowlanych oraz naprawy nawierzchni chodników na terenie gm. Chojna, a także przyspieszy usuwanie awarii instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Jest to kolejna nowa inwestycja Przedsiębiorstwa — powiedział w rozmowie z nami Marian Karwan

Na zakup maszyny pod koniec października ogłoszono przetarg. Wpłynęła jedna oferta. Koszt zakupu minikoparki to 116 727,00 zł brutto. 
Redakcja

8 Komentarze

 1. Jak dzieci, trzeba zdjęcia sobie zrobić przy nowej zabawce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Daj im się pocieszyć chwilą radości :)) wcześniej tego nie mieli, to teraz jak dzieci zachowują się :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie kto pisze te komentarze... Zazdrośnicy, którym nic w życiu nie wyszło? Czy desperaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe kto pisze takie komentarze? Ktoś tu nie lubi krytyki? Niska samoocena, brak wiary w siebie, czy może ktoś zadufany w sobie i nieznoszący jakiejkolwiek krytyki?

   Usuń
  2. Normalni ludzie piszą a kto??!! Cały czas słyszę że gmina biedna na samochód do osp nawodnej nie miała jak 30 tys. dołożyć przy dotacji za ponad 1300000 bo twierdziła że gmina nie ma ale żeby takie pierdoły kupować to jakoś się znalazły. Wstyd i kłamstwa!

   Usuń
 4. Ludzie opamiętajcie się! Poprzednicy przez wiele lat nie zrobili tego co burmistrzowa próbuje w tym ogniu krytyki. Pozwólmy działać. Nie osądzajmy pochopnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie szybkie pytania do redakcji: czy za koparkę zapłacono gotówka czy wzięta została na raty? Ile kosztowała? Czy był przetarg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopisaliśmy do artykułu. Według danych dostępnych w BIP, zakup w wyniku przetargu. Płatność 21 dni odbiorze maszyny. Koszt ok 116 tyś. zł.

   Usuń
Nowsza Starsza