Kolejny wrak porzucony po kolizji? [foto]


Przy drodze krajowej nr 26, na odcinku pomiędzy Chojną a zjazdem do Kamiennego Jazu, na jednym z zakrętów w lesie znajduje się wrak samochodu osobowego. 


Wszystko wskazuje na to, że kierowca musiał stracić panowanie nad pojazdem. Miał dużo szczęścia, auto zatrzymało się kilkadziesiąt metrów od drogi omijając sporo drzew. Do zdarzenia drogowego musiało dojść w ostatnich dniach. 

Osobową Kię Rio sprawdzili policjanci, pojazd nie figuruje jako skradziony, nie zagraża również bezpieczeństwu, więc powinien usunąć go właściciel. Pozostaje mieć nadzieję, że tak się stanie, zanim dojdzie do podpalenia wraku. 








7 Komentarze

 1. Pan nie wyrobił zakrętu (pewnie jechał z prędkością dostosowaną do warunków pogodowych hehe), wypadł z drogi nie tak daleko jak jest to pokazane na zdjęciach, chciał wyjechać ale ze było stromo nie dał rady postanowił "zaparkować" auto głębiej może po to żeby później je wyciągnąć albo żeby nie raziło tak w oczy��‍♀️ niestety nie zdążył go odebrać bo zostało zdewastowane��‍♀️ gratuluję inteligencji

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że nie numery rejestracyjne zakryte. Jakby były widoczne to jeszcze by sie właściciel znalazł ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszyscy od razu pocisk!
  Logiczne jest iż bardziej opłacało by się sprzedać właścicielowi wrak niż zostawić go w lesie może właściwie jest w szpitalu i nie ma rodziny a może umarł a może zaginął??!! Warto sprawdzić pod każdym kątem nim oceni się sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu czarny scenariusz!!! Pan o własnych siłach wyszedł z samochodu jeszcze pchal samochód z innym Panem żeby mógł wyjechać ale niestety nie udało się.. Uprzedzam pytanie skąd takie informacje? Widziałem na własne oczy całe zajście! Pozdrawiam

   Usuń
  2. W ten sposób szkodzisz narkomanowi, który może jeszcze gorzej skończyć !

   Usuń
 4. Dzięki za info jadę po części

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten samochód juz trzy tygodnie stoi i jakoś właścicielowi się nie spieszy żeby go zabrać

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza